بازی Metal Gear Solid

بازی Metal Gear Solid 1 و ۲ در راه پلتفرم رایانه شخصی

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲ مهر ۱۳۹۹ , ۱۶:۴۵

اگر جستجویی داشته باشید متوجه خواهید که فرنچایزهای محبوبی چون بازی Metal Gear Solid را نمی‌توان به سادگی پیدا کرد. فرنچایزی که اولین نسخه آن ابتدا به پلی استیشن رسید و حال به نظر رسیده بزودی به سایر پلتفرم‌ها خواهد آمد. با دنیای بازی همراه باشید.

سری بازی‌های Metal Gear Solid نام آی پی متعلق به شرکت کونامی است که تمامی نسخه‌های آن توسط استودیو کوجیما پروداکشن توسعه یافت. اما بعدها به دلیل اختلاف پیش آمده میان هیدئو کوجیما و جدایی آن از شرکت کونامی، دیگر نسخه جدیدی از سری Metal Gear Solid را مشاهده نکردیم.

براساس گزارش تازه انتشاریافته، در آینده ممکن است شرکت کونامی دو نسخه اول این سری یعنی Metal Gear Solid 1 و ۲ را برای پلتفرم رایانه شخصی منتشر کند. مدت‌هاست که شایعاتی پیرامون نسخه رایانه شخصی این دو نسخه منتشر شد اما هیچ یک به حقیقت نرسید.

گویی کونامی قصد پورت دو نسخه اول و دوم Metal Gear Solid را در ذهن می‌پروراند. البته این خبر شایعه‌ای بیش نیست و باید منتظر ماند تا در آینده نزدیک شرکت کونامی نسبت به این خبر اظهار نظری داشته باشد.

شایان ذکر بوده دو بازی اخیر Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes و The Phantom Pain برای رایانه شخصی منتشر شد اما نسخه‌های اول در دسترس قرار نگرفت. ناگفته نماند پورت نسخه‌های موردبحث توسط استودیو دیگری از کونامی انجام خواهد گرفت.

نظر شما نسبت به انتشار بازی Metal Gear Solid ۱ و ۲ برای رایانه شخصی چیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: