رویداد New York Game Awards

رئیس سابق نینتندو میزبان رویداد New York Game Awards خواهد بود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ , ۱۸:۲۰

به مناسبت ده‌امین سالگرد برگزاری رویداد New York Game Awards رئیس سابق بخش آمریکا کمپانی نینتندو به عنوان یکی از میزبانان مراسم سال آینده در این رویداد حضور خواهد یافت. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

ابتدای سال میلادی جاری بود که آقای Reggie Fils-Aime به دلیل یک عمر فعالیت اثر گذار در صنعت ویدیو گیم، جایزه چهره ماندگار را از رویداد New York Game Awards دریافت کرد و حال قرار است میزبان رویداد سال آینده این مراسم نیز باشد.

مراسم سال آینده، ده‌امین سالگرد این رویداد خواهد بود و آقای Fils در کنار بنیان گذار این مراسم، آقای هارولد گلدبرگ (Harold Goldberg)، به میزبانی این رویداد خواهد پرداخت. این رویداد روز ۲۶ام ژانویه (۷ام بهمن‌ماه) برگزار می‌شود و مانند بسیاری از رویدادهای چند ماه اخیر به صورت کاملا آنلاین برگزار خواهد شد.

آقای فیلس درباره این رویداد اینگونه می‌گوید:

ما برنامه‌ریزی‌های بسیاری داشته‌ایم که هم سبب هیجان هواداران قدیمی گیمینگ شویم و هم مخاطبان تازه نفس را راضی کنیم. من بسیار برای این رویداد هیجان‌زده‌ام. به نظر من هر طرفدار ویدیو گیم باید این رویداد را تماشا کند.

آقای گلدبرگ نیز این وعده را داد که برنده جایزه چهره ماندگار سال آینده مانند امسال، پس از دریافت جایزه خود خبرهای بسیار جذاب و شنیدنی را با مخاطبان به اشتراک می‌گذارد. هرچند ایشان از ارائه جزئیات بیشتر خودداری نمود اما، وعده داد با گذشت زمان جزئیات بیشتری منتشر شود. او معتقد است رویدادهای پیشین در مقایسه با رویداد سال آینده ابدا به چشم نمی‌آیند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: