فیلم Candyman

تاریخ اکران فیلم Candyman به کارگردانی Nia DaCosta تا سال ۲۰۲۱ به تعویق افتاد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ , ۲۲:۰۱

گویا تاریخ اکران فیلم Candyman تا سال آینده به تعویق افتاده است و طرفداران مدت زمان بیشتری را برای تماشای آن باید صبر کنند. همراه با دنیای بازی باشید.

اکران سینمایی این عنوان فراطبیعی و دلهره آور، با کارگردانی نیا داکوستا و نویسندگی جوردن پیل تا ۲۰۲۱ به تعویق افتاد. تاریخ اکران Candyman زمانی نامشخص در سال آینده خواهد بود.

فیلم Candyman قرار بود که در تاریخ ۲۵ مهر (۱۶ اکتبر) در سینما ها به اکران درآید. استودیوهای Universal و MGM به عنوان تهیه‌کننده‌های فیلم تاریخ اکران Candyman را به صورت دقیق اعلام نکرده‌اند، اما این تاریخ در هفته‌های آتی اعلام خواهد شد.

این خبر چند ساعتی بعد از اعلام خبر مربوط به تعویق فیلم “۱۹۸۴ Wonder woman” توسط کمپانی Warner Bros اعلام شد. تاریخ اکران این فیلم از ۱۱ مهر (۲ اکتبر) به روز کریسمس جابه‌جا شد. بدون حضور Wonder woman عنوان Candyman به عنوان فیلم مورد انتظار به دنبال Tenet قرار بود بر روی پرده‌های سینما برود.

اکران فیلم Tenet با کارگردانی کریستوفر نولان هفته‌ی پیش در ایالات متحده رخ داد که انتظار می‌رفت تماشاچیان را پس از بحران کرونا به سینماها برگرداند. این فیلم در طول تعطیلات بیش از ۲۰ میلیون دلار فروش داشت و در صدر عناوین پرفروش قرار گرفت.

بعد از فیلم کمدی رمانتیک شرکت Sony با عنوان The Broken Hearts Gallery که در این آخر هفته اکران می‌شود. Black Widow فیلمی محصول Disney و کمپانی مارول از عنوان مورد انتظار بعدی است که در تاریخ ۱۱ مهر (۲ اکتبر) اکران می‌شود.

فیلم Candyman

فیلم Candyman قرار بود که در ماه خرداد اکران شود که با توجه به پاندمیک کرونا چندین بار این تاریخ به تعویق افتاده است. این فیلم به عنوان دنباله‌ی معنوی فیلمی با همین عنوان به کارگردانی برنارد رز شناخته می‌شود. براساس یک افسانه‌ی خیابانی، فیلم درباره‌ی یک بازیگر مشکل‌دار است و توسط یحیی عبدالمتین دوم که عقل خود را با آشنا شدن با داستان Candyman به تدریج از دست می‌دهد، ایفای نقش خواهد شد. با پیش رفتن داستان، اگر کسی نام کندی‌من را پنج بار در آینه تکرار کند، او ظاهر شده و هرکس او را صدا زده باشد می‌کشد.

در ادامه می‌توانید نظرات خود را در مورد فیلم Candyman با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: