Legend of Zelda Breath of the Wild,The Legend of Zelda Breath of the Wild 2

دنباله بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild سخت در دست ساخت

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ , ۱۹:۰۰

تاکنون اطلاعات کافی از دنباله بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild منتشر نشد اما به نظر می‌رسد تیم سازنده سخت مراحل توسعه را ادامه می‌دهد. در ادامه این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت نینتندو اخیرا بازی هک اند اسلش Hyrule Warriors: Age of Calamity را با همکاری استودیو Koei Tecmo معرفی کرد. بازی که پیش درآمدی برای بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild محسوب می‌شود.

تهیه کننده بازی یعنی Eiji Aonuma، در یک ویدئویی به اظهار نظر درباره دنباله The Legend of Zelda: Breath of the Wild پرداخت و اطلاعاتی ارائه داد. Aonuma بیان داشت:

برای دنباله این بازی تیم سخت در تلاش است تا یک عنوان چشمگیر و جذاب را در اختیار بازیکنان و طرفداران قرار دهد. بنابراین باید در انتظار نسبتا طولانی باشیم تا طرفداران بتوانند اطلاعات بیشتری کسب کنند.

متاسفانه Aonuma تاریخ انتشار دقیقی مشخص نکرد و نمی‌دانیم در چه زمانی شاهد عرضه آن خواهیم بود. بنابراین باید منتظر ماند تا در آینده نزدیک اطلاعات بیشتر از دنباله بازی مورد اشاره شرکت نینتندو در دسترس قرار گیرد. با توجه به گفته‌های Aonuma بعید است در سال ۲۰۲۱ شاهد انتشار نسخه جدید The Legend of Zelda باشیم.

 

 

سال گذشته بود که نینتندو به طور رسمی خبر از ساخت دنباله‌ای برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild داد. از آن زمان تا کنون اخبار و اطلاعات زیادی پیرامون دنباله این بازی شنیده نشده‌است و تنها احتمالی که طرفداران مطرح می‎‌کردند این بود که این دنباله که هنوز نام رسمی‌اش مشخص نیست در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه می‌شود. نه تنها به خاطر اینکه لاین‌آپ نینتندو برای سال ۲۰۲۰ میلادی به شدت خلوت است، بلکه به این دلیل که نینتندو باید برای تعطیلات چندین بازی بزرگ و جریان اصلی را روانه بازار کند تا از کورس رقابت با مایکروسافت و سونی که کنسول‌های نسل بعدی خود را در این زمان عرضه می‌کنند، عقب نماند. این درحالیست که نینتندو تایید کرد که کنسول تقویت شده سوئیچ که با نام Switch Pro شناخته می‌شود، در سال میلادی جاری معرفی نخواهد شد.

با تمامی این اوصاف اما، به نظر می‌رسد Breath of the Wild 2برای تعطیلات امسال میلادی عرضه نخواهد شد. بر اساس توئیت جدیدی که منبع داخلی نینتندو که با نام مستعار Sabi شناخته می‌شود منتشر کرده، به دلیل اینکه این بازی ” بیش از زمان پیش‌بینی شده” به طول انجامیده، برای تعطیلات سال ۲۰۲۰ عرضه نمی‌شود. بیش از این، این منبع داخلی اطلاعات زیادی را منتشر کرده که صحت بسیاری از آن‌ها تایید شده‌است. Sabi ادامه می‌دهد علی رغم اینکه بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild 2 امسال عرضه نمی‌شود اما، نینتندو برای تعطیلات ۲۰۲۰ “برنامه ریزی قوی” دارد. اولین گزینه‌ای که به ذهن هواداران می‌رسد، معرفی و عرضه Mario Kart 9 است. ولی با توجه اینکه روند فروش Mario Kart 8 Deluxe بسیار خوب است، معرفی و عرضه دنباله‌‌ای برای این بازی کمی دور از ذهن به نظر می‌آید:

روند ساخت Botw2 طولانی‌تر از پیش‌بینی نینتندو در E3 2019 شده‌است بنابراین، احتمالا این بازی در تعطیلات امسال عرضه نشود که در این صورت اعتبار و ارزش خبر معرفی بزرگ نینتندو برای تعطیلات که قبلا به آن اشاره کردم، بیشتر می‌شود. نینتندو برای تعطیلات امسال برنامه ریزی قوی‌ای دارد.
— Sabi

تا کنون هیج خبر رسمی‌ای از سوی نینتندو برای تعطیلات ۲۰۲۰ اعلام نشده‌است. طبق شایعات مطرح شده در فضای مجازی نینتندو یک نسخه جدید از بازی Paper Mario و یک نسخه جدید از مجموعه Metroid که در فضای دو بعدی جریان دارد را روانه بازار خواهد کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: