بازی Kingdom Hearts Melody Of Memory

بازی Kingdom Hearts: Melody Of Memory نزدیک به ده ساعت گیم‌پلی دارد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ , ۲۳:۰۲

به تازگی اطلاعات از گیم‌پلی و دنیای بازی Kingdom Hearts Melody Of Memory منتشر شده‌است. این عنوان بالغ بر ۴۷ جهان متفاوت دارد که سی و یک تای آن‌ها از جهان‌های خلق شده دیزنی خواهند بود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مجموعه Kingdom Hearts از زمان معرفی تا کنون ایده‌های مختلفی را آزموده و تجربه‌های گوناگونی را به مخاطبان ارائه کرده‌است. این فرنچایز قصد دارد با بازی Kingdom Hearts Melody Of Memory تم موزیکال را به مجموعه تزریق کند . در این بازی، شخصیت «Kairi» قرار است لحظات ماندگار نسخه‌های پیشین را این بار با تم موزیکال بار دیگر تجربه کند. امروز سازندگان اطلاعاتی از گیم‌پلی و جهان آن منتشر کردند.

آقای Masanobu Suzui  دستیار کارگدان این عنوان در مصاحبه‌ای با PlayStation Japan اطلاعاتی از این پروژه را در اختیار مخاطبان قرار داد. به گفته ایشان این بازی ۴۷ جهان دارد که ۱۶ جهان را از عنوان Kingdom Hearts و سی و یک جهان را از دنیای دیزنی استخراج کرده‌اند. حدود ده ساعت زمان برای به پایان رساندن خط داستانی اصلی بازی نیاز است:

۴۷ جهان داریم که سهم دیزنی ۳۱ جهان است. مکان‌هایی به نام Dark Holes وجود دارد که در آن‌ها فقط باس‌ فایت‌های بازی انتظار مخاطب را می‌کشند. اگر فقط دنبال تجربه حط داستانی اصلی بازی باشید . حدود ۱۰ ساعت زمان لازم دارید که به هیچ‌عنوان خسته کننده‌ و ملال‌آور نیست.

Kingdom Hearts: Melody of Memory روز جمعه ۲۳ام آبان‌ماه سال جاری (۱۳ام نوامبر ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: