بازی Gods and Monsters

گزارشات جدید یوبی سافت نام کامل بازی Gods and Monsters را فاش کردند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ , ۲۱:۱۴

اخیرا کمپانی یوبی سافت گزارشات مالی جدید را منتشر کرده که از خلال آن‌ها نام کامل و رسمی بازی Gods and Monsters استخراج شده‌است. نام این نسخه ریبوت Immortals: Fenyx Rising خواهد بود. انتظار می‌رود بزودی شاهد معرفی کامل باشید. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

ژوئن سال گذشته بود که کمپانی فرانسوی یوبی سافت از بازی Gods and Monsters رونمایی کرد و اکنون که بیش از یک سال از این ماجرا می‌گذرد هیچ خبر، شایعه یا تریلر جدیدی از این عنوان منتشر نشده و این نگرانی لغو این بازی در طرفداران ایجاد شده‌بود. البته یوبی سافت چند بار به طور ضمنی از ادامه این پروژه خبر داده بود و چند ماه پیش اعلام کرد همه المان‌های بازی از آرت ورک و طراحی تا دیگر ویژگی‌های بازی، همه و همه دگرگون شده و سازندگان قصد دارند یک نسخه ریبوت از مجموعه را روانه بازار کنند.

وبسایت Gematsu با بررسی گزارشات مالی جدید کمپانی به اسم کامل این نسخه ریبوت پی برده‌است. آن‌ها متوجه شده‌اند در گزارشات به عنوانی با نام «Immortals: Fenyx Rising» اشاره شده که برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی در دست توسعه است و چندی پیش موسسه رده بندی سنی در تایوان نیز بازی از یوبی‌سافت با همین پلتفرم‌های مقصد را رده بندی کرده بود و از میان پروژه‌های معرفی شده کمپانی با چنین پلتفرم‌هایی، تنها نام این عنواهن مشخص نیست.

نکته جالب توجه اینجاست که هنوز نسخه‌های PS5 و Xbox Series X بازی معرفی نشده‌است. یوبی سافت تمامی پروژه‌های جدید خود را به صورت میان نسلی عرضه می‌کند و بنابراین انتظار می‌رود بزودی شاهد تحقق این موضوع برای این بازی نیز باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: