رهایی از مشکلات اقتصادی همراه با دکتر میثم شکری

توسط واحد تبلیغات در ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ , ۱۶:۴۷

در این فرصت قصد داریم شما را با دکنر میثم شکری آشنا کنیم. همان طور که می دانید در جامعه امروزی به دلیل اتفاق های پیش آمده، بسیاری از روزمره ها نیز دچار ابهام و مشکل شده است. مردم حتی برای بر طرف کردن نیاز های اساسی شان هم باید بجنگند و به اصطلاح از صبح تا شب بدوند و به هیچ چیز هم  نرسند. همیشه در اکثر کشور های جهان این وقایع رخ می دهد و ممکن است مردم را بی دلیل درگیر کند. زلزله، سیل، بیماری های همه گیر و حتی دزدی دولت مردان و از میان برداشتن سرمایه های ملی می توانند از جمله مهم ترین دلایل برای به وجود آمدن مشکلات باشند.

وضعیت به گونه ای شده که اغلب از شرایط کنونی خود گله مند هستند و صاحبان کسب و کارها نیز به زانو در آمده اند. زیرا هر چه تلاش می کنند، امکان رفع آن مساله  و ادامه حیات برای شان سخت می شود. بدین منظور نیاز به افراد شایسته و آگاه نسبت به مسائل اقتصادی، سیاسی و اجتماعی بیش از پیش احساس می شود. در جامعه ای که همه مردم، از کارفرمایان و افراد ثروتمند گرفته تا کسانی که برای خرید مایحتاج خود باید بسیار تلاش کنند، در تنگناهای اقتصادی گرفتار شده و در حال گذراندن دوره ای بسیار سخت هستند. به گونه ای برخی از کارخانه ها در حال تعدیل نیرو ها و اخراج آن هستند چراکه قادر به پرداخت حقوق و مزایای کارکنان نیستند.

در این میان اشخاصی با روحیه کار آفرینی به میدان آمده و برای رها کردن مردم از مسائل به وجود آمده، بر می خیزند. آن ها با بررسی همه جوانب به یافتن راه حل هایی موثر و ایده آل پرداخته و زمینه را برای رشد و توسعه مردم جامعه فراهم می آورند. آن ها با ایجاد گشایش و به حرکت درآوردن چرخ های اقتصادی، اسباب ایجاد انگیزه و موفقیت را مهیا می گردانند. اما کارآفرینی به این سادگی ها هم نیست و برای دستیابی به این عنوان باید تلاش های شبانه روزی بسیاری را انجام داد.

همچنین می توان اشاره کرد که با توجه به نقش مهم استارتاپ ‌ها یا کسب ‌وکارهای نوپا و توسعه یافته، در ارتقاء اقتصاد کشورها، کارآفرینی جایگاه ویژه و متمایزی در دنیای مدرن پیدا کرده است. درواقع باید بیان کرد که، توسعه از طریق فرآیند رو به رشد صنعت، محلی و بالا رفتن اشتغال، و دیگر موارد، از طریق کار آفرینی به وجود می آید.

درنتیجه بهتر است بدانید که کارآفرینان افرادی هستند که بذر توسعه صنعتی را در میان مردم و سایر سازمان ها می‌پراکنند و طعم میوه اشتغال، افزایش درآمد، استانداردهای بهتر برای زندگی و رشد اقتصادی جامعه را به مردم می‌چشانند. در چنین شرایطی، آیا باز هم وجود یک کار آفرین برتر و نمونه نهی در نظر گرفته نخواهد شد؟ در این میان قصد داریم از کسی حرف بزنیم که موفق شده در سال های اخیر عنوان کار آفرین برتر را به خود اختصاص دهد، او کسی نیست جز دکتر میثم شکری ساز.

نیم نگاهی به زندگی نامه میثم شکری ساز

مدیر اقتصادی جوان کشورمان میثم شکری ساز که متولد  بیست و نهمین روز فروردین ماه سال ۱۳۶۵ می باشد. او مدیر شایسته ای است که به مدت دو سال پشت سر هم عنوان کارآفرین برتر کشور را به خود اختصاص داد و در سال ۱۳۹۶ موفق به اخذ عنوان مدیر برگزیده فناوری اطلاعات شد. او در حوزه های مختلفی همچون زمینه های علمی، پژوهشی، آموزشی، تجاری، بازاریابی و اقتصادی، جزو فعالان بزرگ کشور به شمار می رود و تا کنون فعالیت های قابل توجه و گسترده ای را به انجام رسانده است. لازم به ذکر است که دستاورد های او آنقدر زیاد بوده که قابل شمارش نمی باشد.

ایشان با گذراندن تحصیلات دکتری از دانشگاه آزاد اسلامی، کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه اشتنبایس از برلین آلمان و دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران و کارشناسی مهندسی صنایع خود را به فردی ماهر و توانا تبدیل کرده است. همچنین وی یکی از برجسته ترین و مهم ترین مشاور در زمینه مدیریتی، ارتباطی، بازاریابی و منابع انسانی در میان کشور به شمار می رود. دکنر میثم شکری ساز تمام اقدامات خود را بر پایه دانش و بالا بردن مهارت تنظیم کرده است و بر همین اساس آموزش مجازی پارس را تاسیس نمود تا با ارائه خدمات آموزشی بتواند رویای جوانان مستعد و توانا را محقق سازد. جوانان و علاقه مندان می توانند با ثبت نام در این دوره ها، اطلاعات عمومی و تخصصی خود را درباره رشته مورد علاقه افزایش داده و پس از آن به مراتب مهارت های شغلی را تقویت و به راحتی وارد کار شوند.

دکنر میثم شکری

دکنر میثم شکری

دکنر میثم شکری همچنین با مدیریت هولدینگ پارس پندار نهاد، توانست غالب بر سیصد نفر را به کار گیرد. در این مسیر وی قسم خورده تا زنده است آرزو های اطرافیان را به واقعیت تبدیل کند. تمام این طرز فکر ها و روحیات تنها در کار آفرینان یافت می شود و کمتر کسی را می توان با این افکار یافت.

جالب است بدانید که دکنر میثم شکری ساز تنها از روحیات خشک و مدیریتی برخوردار نیست و در حوزه های هنری نیز دستی بر آتش داشته و نویسنده و مترجم آثار فاخر بسیاری در حدود چیزی بالغ بر ۱۰ جلد کتاب نیز است. تمامی این کتاب ها با محوریت موضوعاتی همچون مدیریت اصولی، داشتن استراتژی، بازاریابی و روانشناسی نگارش و ترجمه شده اند. از طرفی او به نوشتن و ترجمه کتاب ها اکتفا نکرده و بیش از ۲۰ عنوان پژوهشی را به رشته تحریر درآورده و فعالیت های بی شماری از این قبیل را به انجام رسانده است.

همچنین دستاوردهای مختلف دکتر میثم شکری ساز در زمینه‌های گوناگون اقتصادی آموزشی و فرهنگی  قابل تحسین تلقی می شوند، ایشان تا به امروز توانسته در زمینه ‌های مختلف کارآفرینی و مدیریت، به موفقیت های بی نظیری دست پیدا کند. اقدامات انجام شده توسط وی شرایطی را در نظر گرفته و با وجود ماجراهای به وجود آمده، در حوزه‌های اقتصادی نیز عملکردی به واقع کم نظیر و مثبت از خود نشان داده است. شاید از دید رقبا این امر ساده در نظر گرفته شود، اما این در حالی است که با بررسی شرایط نابسامان اقتصادی امروزی و همچنین معضلات ناشی از همه گیری کرونا که بسیاری از مدیران و کار آفرینان مجبور شدند به صورت ناخواسته برخی از کارمندان را اخراج و تعدیل گردانند زیرا نمی توانستند از پس مخارج آن ها بر آیند. اما میثم شکری ساز با اشتغال زایی توانست توسعه و پیشرفت فردی را زمینه ساز محقق شدن آرزو ها قرار دهد به آن ها نحوه استفاده از حداقل امکانات و وقت که مثل طلا است را آموزش دهد و  به عنوان یک کار آفرین نمونه و مدیریت هولدینگ دانش بنیان پارس پندار نهاد، الگویی توانا و قابل تحسین در بین کار آفرینان و مدیران ایران اسلامی و در میان جامعه کنونی شناخته شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: