بازی-Starfield

به ادعای سازندگان بازی Starfield ارزش انتظار هواداران را خواهد داشت

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۸ شهریور ۱۳۹۹ , ۲۰:۵۸

آقای پیت هاینس (Pete Hines)، مدیر بازاریابی کمپانی بتسدا اعلام کرد او و سایر اعضا از کلافگی و نگرانی مخاطبان بابت سکوت خبری بازی Starfield خبر دارند اما، نمایش جدید و کامل بازی زمانی رونمایی می‌شود که “زمان مناسب” فرا رسیده باشد. با دنیای بازی همراه باشید.

بیش از دو سال از زمان معرفی بازی Starfield توسط کمپانی Bethesda در رویداد E3 2018 می‌گذرد. این عنوان در این رویداد پس از انتشار گزارشات و شایعات فراوان رونمایی شد اما پس از معرفی رسمی هیچ خبر از این عنوان نبود و نیست و نگرانی لغو پروژه برای منتظران بازی ایجاده شده‌است. ابتدای ماه میلادی جاری پیت هاینس (Pete Hines)، مدیر بازاریابی کمپانی اعلام کرد تیم او هیچ برنامه‌ریزی جهت نمایش تازه از بازی ندارند و حال کمی بیشتر موضوع را شکافته‌است.

در جریان لایو استریم کمپانی آقای هاینس بار دیگر با تاکید روی اظهارات پیشین خود اعلام کرد در حال حاضر پروژه در مرحله‌ای نیست که بتوان از آن نمایش تازه‌ای اجرا نمود اما هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد:

باور کنید شرایط برای من و تیمم بسیار راحت‌تر بود از نمایشی از بازی می‌داشتیم. بودن نمایش از پروژه‌ای که نمی‌توان برای آن بازاریابی کرد درسته؟ اما هنوز زمان مناسب نرسیده‌است.

وقتی هنوز چیزی برای نمایش تولید نشده کاری از دست من برنمی‌آید از جان من چه می‌خواهید؟!

آقای هاینس پیش از این نیز روی مواضع قبلی خود پافشاری نموده بود

زمانی که مراسم E3 2020‌ لغو شد، بسیاری از ناشران بازی‌ها، رویدادی دیجیتالی را به جهت معرفی آثار خود جایگزین کردند. ناشرانی که کمپانی Bethesda در میان آنها قرار نداشت. البته که این کمپانی مطابق هر سال رویداد QuakeCon را در برنامه خود دارد و امسال با توجه فراگیری گسترده ویروس کرونا این مراسم برای اولین بار به‌صورت دیجیتالی و با نام QuakeCon at Home 2020 برگزار خواهد شد. روز گذشته لیست برنامه‌های این مراسم منتشر شد و به‌طور غیر منتظره‌ای، خبری از بازی‌های Starfield و Elder Scrolls 6 در این فهرست نیست. بنابراین سوالی پیش می‌آید که کمپانی Bethesda چه نقشه‌ای برای دو عنوان مورد انتظار خود دارد.

پیت هینز (Pete Hines) نایب رئیس بازاریابی و روابط عمومی کمپانی Bethesda در توییتر خود به شکلی غیر مستقیم تایید کرد که تا سال آینده خبری از بازی Starfield نخواهد بود. در واقع در پاسخ به کاربری در توییتر که گفته بود «تا سال آینده خبری از Starfield نخواهد بود»، وی این مساله را تایید کرد. بنابراین به نظر می‌رسد که اطلاعات جدید در خصوص بازی Starfield در سال آینده منتشر شود.

از آنجایی که عرضه بازی Starfield پیش از انتشار The Elder Scrolls 6 در دستور کار کمپانی Bethesda قرار دارد، اما همچنان اطلاعات بسیار کمی در مورد آن ارائه شده است. تنها می‌دانیم که بازی Starfield یک اثر علمی تخیلی و یک IP جدید از Bethesda Game Studios است.

صرف نظر از اینکه اطلاعات جدیدی از Starfield در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد یا خیر، باید ناامیدانه اشاره کنیم که با کنار هم گذاشتن سرنخ‌ها، به نظر می‌رسد عرضه بازی The Elder Scrolls 6 بسیار بسیار دور خواهد بود.

نظرات خود را در مورد بازی Starfield با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: