بازی Unknown 9: Awakening

گیمزکام: بازی Unknown 9: Awakening برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل نهم معرفی شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۶ شهریور ۱۳۹۹ , ۲۳:۲۵

امشب، در رویداد مجازی شب اول گیمزکام بازی‌های جدیدی معرفی شده است که یکی از این عناوین بازی Unknown 9: Awakening می‌باشد. برای مطالعه این مطلب با دنیای بازی همراه باشید.

در رویداد مجازی شب نخست گیمزکام، برای لحظاتی زمان در اختیار استودیو رفلکتور اینترتینمنت (Reflector Entertainment) قرار گرفت تا بازی جدید اعضای این استودیو معرفی شود. بازی جدید اعضای رفلکتور اینترتینمنت که در فضای بازی Unknown 9 در جریان است، Unknown 9: Awakening نام دارد که در سبک اکشن ماجراجویی تعریف می‌شود و بازیکنان در نقش Haroona، دختری جوان از محلی به نام Kolkata هند است، به ماجراجویی خواهند پرداخت.

این دختر جوان تصاویری از مرگ خودش را می‌بیند و بنظر می‌رسد که توانایی‌های ذاتی مرموز او، اجازه دیدن چیزهایی را می‌دهد که دیگران نمی‌توانند آن را درک کنند. در نهایت تمام قابلیت‌ها و توانایی‌های او سبب می‌شود تا هارونا بتواند سفری به قلمروهای جدید در مرزهای ناشناخته داشته باشد. تریلری که از این بازی منتشر شد و شما می‌توانید در ادامه آن را مشاهده کنید، لحن بازی را به خوبی به کاربر نمایش می‌دهد، اما اطلاعات زیادی از این تریلر نمی‌توانیم استخراج کنیم؛ چرا که هیچ یک از صحنه‌های گیم‌پلی در این ویدیو وجود ندارد. در ادامه تریلر منتشر شده از این بازی را با یکدیگر تماشا خواهیم کرد.

تماشای آنلاین در آپارات و دریافت ویدیو با کیفیت‌های متنوع

بازی Unknown 9: Awakening هم اکنون در دست توسعه قرار دارد و تنها اطلاعات در خصوص پلتفرم‌های خروجی، رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل نهم شرکت‌های مایکروسفات (Microsoft) و سونی (Sony) است. ( که منظورمان همان کنسول‌ های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس است.)، اما در حال حاظر تاریخ انتشار دقیقی برای این عنوان در نظر گرفه نشده است. برای اطلاعات بیشتر از این بازی با دنیای بازی همراه باشید.

نظرات خود را پیرامون بازی UNknown 9: Awakening را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: