بازی The Legend of Heroes

نسخه بعدی بازی The Legend of Heroes از المان‌های اکشن برخوردار خواهد بود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۵ شهریور ۱۳۹۹ , ۲۳:۲۰

طبق اخبار منتشر شده، بنظر می‌رسد سازندگان بازی The Legend of Heroes بدنبال عرضه یک بازی اکشن‌تر در این مجموعه هستند. برای مطالعه این خبر، با دنیای بازی همراه باشید.

سری بازی The Legend of Heroes جزو عناوین پرطرفدار شرقی است که در کشورهای غربی، طرفداران خاص خود را دارد و در کنار بازی‌های به‌نامی چون سری بازی Tekken و Yakuza جایگاه خود را در بازارهای غربی پیدا کرده است. با اینکه استودیوی نیسا (NISA) در حال کار بر روی نسخه غربی بازی The Legend of Heroes: Trials of Cold Steel 4 است، اما سازندگان اصلی این مجموعه، یعنی نیهان فالکوم (Nihon Falcom) بدنبال تولید یک اثر متفاوت در این فرانچایز هستند که به منظور یک شروع دوباره است.  آخرین اثر جدید که The Legend of Heroes: Hajimari No Kiseki نام دارد، توانست با ایجاد تغییرات مهم از جمله وجود سه شخصیت قابل بازی، یک روح تازه به این فرانچایز بدهد.

به هر حال، در آخرین مجله ژاپنی منتشر شده Famitsu ( ترجمه شده توسط Gematsu) رئیس استودیوی نیهان فالکوم، آقای توشی‌هیرو کوندو (Toshihiro Kondo) اطلاعات جدیدی را از نسخه بعدی این مجموعه منتشر کرده است. در کنار کاراکترهای جدید و قابل بازی و همچنین مکان متفاوت که در Hajimari No Kiseki شاهد خواهیم بود، یک طرح جدید برای این عنوان نیز شاهد خواهیم. آقای کوندو تاکید کردند که شخصیت‌های مهم نسخه‌های قبلی در این بازی حضور خواهند داشت. ایشان به کاربران اطمینان دادند که این بازی Legend of Heroes: Hajimari No Kiseki 2 نخواهد بود و سبک و المان‌های مخصوص به خود را دارد و شبیه دیگر عناوین این مجموعه نیز نخواهد بود.

المان‌های مبارزات اکشن زمانی که در آخرین ساخته این استودیو وجود داشت قرار است بار دیگر و به صورت اکشن‌تر و Real Time به این اثر جدید بازگردد. آقا کوندو تایید کردند که این سبک مبارزه در هیچ بازی‌‌ مشابه‌ای دیده نشده است و برای بازیکنان بسیار تازه خواهد بود. به همین منظور بازیکنان غربی فعلا باید منتظر عرضه The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 4 برای کنسول پلی‌استیشن ۴ باشند که در تاریخ ۶ آبان ۱۳۹۹ ( ۲۷ اکتبر ۲۰۲۰) عرضه خواهد شد.

نظرات خود را پیرامون بازی جدید استودیوی نیهان فالکوم را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: