بازی Age of Empires 3 Definitive Edition به زودی عرضه می‌شود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۴ شهریور ۱۳۹۹ , ۲۲:۱۸

بازی Age of Empires 3 Definitive Edition در ماه فوریه تحت عنوان بتا عرضه شد و به نظر می‌رسد تا عرضه نسخه ری‌مستر شده فاصله چندانی نداشته باشیم. با دنیای بازی همراه باشید.


چندی پیش، اکانت توئیتر این فرانچایز تصویری را منتشر کرد. رمزگشایی طرفداران از کارت های منتشر شده از بازی به نمایشگاه “گیمزکام” ختم می‌شود. البته هم‌اکنون، به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا روال عادی برگزاری نمایشگاه گیمز‌کام به هم خورده و در واقع در هفته پیشرو صرفا شاهد یک نمایشگاه گیمزکام دیجیتال خواهیم بود. این رویداد در روز ۲۷ آگوست از ساعت ۸ تا ۱۰ شب به میزبانی جناب Geoff Keighley جریان خواهد داشت.
این لاین‌آپ (برنامه رونمایی از بازی‌ها) با بازی Age of Empires 3 Definitive که اخیرا در استرالیا و برزیل درجه‌بندی شده، همراه بوده است. مایکروسافت نسخه Definitive بازی Age of Empires 2 را نوامبر پارسال عرضه کرد و با نقد های مثبتی (۹ از ۱۰ توسط منتقد سایت wccftech) هم مواجه شد.
بازی Age of Empires II: Definitive Edition با ارائه محتوای غنی و گسترده خود، شامل صد‌ها ساعت بخش campaign، بسیار بهینه و سرگرم کننده از آب در آمده بود. همچنین با هوش مصنوعی بهبود یافته، نبرد های درگیرکننده‌تری را شاهد بودیم. (گرچه هنوز مفهوم دیپلماسی یا تجارت در آن به چشم نمی‌خورد) از آنجایی که جلوه های بصری و صداگذاری بازی با پیشرفت هایی همراه شده، با قرار گرفتن در بازی به هیچ عنوان خسته نخواهید شد. با توجه به قیمت ارزان بازی، امکان ندارد که آن را به کسی پیشنهاد نداد. این چیزی است که نسخه‌ی رسمی بازی می‌توانست باشد.
مطابق انتظار، بازی Age of Empires 3 Definitive Edition نسخه‌ی بهبود یافته‌ی عنوان اصلی در سال ۲۰۰۵ خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: