رویداد The Game Awards 2020

رویداد The Game Awards 2020 تاخیری نخواهد داشت

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۴ شهریور ۱۳۹۹ , ۱۳:۴۶

اگرچه سال جاری شیوع ویروس کرونا بسیاری از رویدادها را لغو کرد اما سال جاری همچون سال گذشته قرار است رویداد The Game Awards 2020 را داشته باشیم و برگزار شود. با دنیای بازی همراه باشید.

به تازگی Geoff Keighley اعلام کرد که اواخر سال ۲۰۲۰ قرار است رویداد The Game Awards را به صورت آنلاین برگزار کند. متاسفانه ویروس کووید-۱۹ موجب شد تا بسیاری از رویدادهای گیمی و غیرگیمی به صورت آنلاین برگزار شوند یا تاخیر پیدا کنند. اما جیف کیلی تصمیم گرفت سال جاری هم به اجرا رویداد The Game Awards بپردازد تا طرفداران به تجربه این رویداد هیجان انگیز بپردازند. کیلی را باید مجری و تهیه کننده برنامه دانست که هر ساله در پایان آن این رویداد را برگزار می‌کند.

متاسفانه کیلی در گفتگو با سایت IGN مشخص نکرده که چه تاریخی می‌خواهد به برگزاری رویداد خود بپردازد. اما گفته شده همچون سال‌های قبل در دسامبر خواهد بود و برخی عناوین انحصاری و جدید را در آن به نمایش درخواهد آورد. برگزاری رویداد به صورت دیجیتالی نیز قطعا طرفداران بیشتری را به تماشا آن سوق خواهد داد. به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود چه بازی‌هایی قرار است در جریان آن به نمایش دربیاید.

کیلی درباره این رویداد بیان داشت:

بله امسال برنامه خوبی برای نمایش خواهیم داشت. بسیاری از طرفداران می‌پرسند که آیا امسال برنامه‌ای داریم یا خیر. از آنجایی که اسکار به تعویق افتاد، The Game Awards هم تاخیری خواهد داشت؟ما برنامه متفاوتی داریم و هفته آینده جزئیات بیشتری ارائه خواهیم داد. ما در واقع نمی‌خواهیم در یک سالن ۱۰ هزار نفر را کنار یکدیگر قرار دهیم، همانطور که گیمزکام چنین نیست.

ما در تعداد کمتر درون یک اتاق به اعلام برندگان خواهیم پرداخت. من بسیار مایل هستم این برنامه را زنده برگزار کنیم و قطعا همینطور خواهد بود.

شایان ذکر است این برنامه به صورت زنده برگزار خواهد شد و قرار نیست از پیش ضبط شده باشد. در هر صورت انتظار داریم سال جاری The Game Awards هیجان انگیزتری را شاهد باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: