درجه سختی Ultimate در بروزرسانی بازی Marvel’s Iron Man VR اضافه شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲ شهریور ۱۳۹۹ , ۱۹:۲۱

شرکت Camouflaj بروزرسانی جدید بازی Marvel’s Iron Man VR را انتشار داد. برای با خبر شدن از ویژگی‌ها و قابلیت های جدید این بروزرسانی با دنیای بازی همراه باشید.

همراه با New Game+ که به بازی‌کنان اجازه حفظ Research Pointها و بخش‌های آزاد شده را می‌دهد، آپدیت ۱.۰۶ همچنین درجه سختی Ultimate را برای مشتاقان نبرد‌های چالش برانگیز اضافه کرده است. چهار سلاح جدید نیز به بازی اضافه شده است.

از Continuous Beam Repulsor شروع می‌کنیم. همانطور که از نامش پیداست، نوار نوری را برای مدت طولانی تر ایجاد می‌کند. سلاح EM Charge Cannon هم گلوله های شارژ شده را بر پیکره دشمنان زره پوش شلیک می‌کند. و Micro Swarm هم خوراک کنترل جمعیت است. بازی‌کنان همچنین می‌توانند با به اتمام رساندن نبرد‌ها، هشت Custom Armor Deco جدید را آزاد کنند. یکی از آن‌ها شامل Iron Patriot می‌شود.

اگر موارد مذکور کافی نیستند، این هم باید اضافه کنیم که این بروزرسانی زمان بارگذاری بازی را در مراحل واقع در شانگهای (Shanghai) کوتاه‌تر خواهد کرد. همچنین در طی دوباره بازی کردن مراحل، امکان رد کردن سینماتیک‌ها وجود دارد. حتی امکان رد کردن دو مرحله بخصوص نیز وجود دارد. گرچه جهت دستیابی به تروفی‌ها، همه مراحل را باید به پایان برسانید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: