بازی Demon's Souls

شایعه: بازی Demon’s Souls احتمالا با کنسول PS5 عرضه شود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ , ۲۱:۱۳

بنظر می‌رسد که از سورپرایزهای روز عرضه کنسول پلی‌استیشن ۵، نسخه بازسازی شده بازی Demon’s Souls خواهد بود. برای مطالعه خبر با دنیای بازی همراه باشید.

طبق شایعات جدید نقل شده، بازی استودیوی بلوپوینت گیمز (Bluepoint Games) که نسخه بازسازی شده Demon’s Souls است، یکی از برنامه‌های سورپرایزی کمپانی سونی (Sony) و پلی‌استیشن برای مخاطبان بود که خیلی زودتر از زمان موعد لو رفت. این بازی که در اصل توسط استودیوی محبوب فرام‌سافتور (FromSoftware) در سال‌های گذشته ساخته شده بود، طبق یک پرونده موجود در کشور کره جنوبی که مربوط به رده بندی سنی این بازی برای کنسول پلی‌استیشن ۵ است، قرار است همراه با کنسول مذکور در یک زمان عرضه شود. آیا این شایعه حقیقت دارد؟ طبق صحبت‌های آقای عمران خان (Imran khan) مجری برنامه Kinda Funny و سردبیر سابق وب‌سایت Game Informer، این احتمال وجود دارد.

با توجه به صحبت‌های آقای عمران خان در جواب یک کاربر که درباره زمان عرضه این بازی و صحت اخبار منتشر شده آن سوال کرده بود، ایشان اظهار کرده که “به دلیل شیوع ویروس کویید-۱۹ (کرونا) تا به حال از تاریخ عرضه این بازی رونمایی نشده و دلیل دیگری ندارد”. نکته جالب توجه در ادامه توییت ایشان این است که می‌گوید “تا آن‌جایی که من در جریانم آن‌ها همیشه هدف مشخصی برای زمان عرضه دارند”. برنامه‌‌ها به خاطر اتفاقات سال جاری ممکن است دچار تغییرات شوند، اما از طرفی شانسی برای معلوم شدن تاریخ انتشار این عنوان وجود دارد.

پس از معرفی رسمی از نسخه بازسازی شده بازی Demon’s Souls‌در جریان کنفرانس پلی‌استیشن ۵، نه کمپانی سونی و نه استودیوی بلوپوینت گیمز درباره تاریخ انتشار این عنوان تا کنون حرفی نزدند. نکته جالبی که در رابطه با این شایعات می‌‌توان فهمید آن است که چندی پیش نیز آقای اریک لمپل (Erik Lempel) که رئیس بازاریابی جهانی Sony Interactive Entertainment است اظهار داشت که لاین‌آپ کنسول پلی‌استیشن ۵ بهترین لاین‌آپ تاریخ پلی‌استیشن است. بازی‌هایی نظیر Marvel’s Spider-Man: Miles Morales، Kena: Bridge of Spirits، Astro’s Playroom، Godfall،Bugsnax و شاید Demon’s Souls از لاین‌آپ‌های قدرتمند پلی‌استیشن ۵ هستند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: