Oculus VR

از اکتبر برای راه اندازی Oculus VR به حساب فیسبوک نیاز دارید

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ , ۱۷:۴۶

اخیرا Oculus که در سال ۲۰۱۴ توسط فیسبوک خریداری شده است، اعلام کرد از اکتبر ۲۰۲۰ کاربران هدست‌های واقعیت مجازی Oculus VR باید با حساب فیسبوک به این دستگاه متصل شوند. برای ادامه مطلب با دنیای بازی همراه باشید.

قطعا هدست‌های Oculus از طراحی نوآورانه و ویژگی‌های قابل توجهی برخوردارند. عملکرد خوب Oculus موجب شد تا در سال ۲۰۱۴ فیسبوک تصمیم به خرید این برند فعال در صنعت واقعیت مجازی بگیرد.

اخیرا فیسبوک سعی کرده تمامی محصولات خود چون واتساپ، اینستاگرام و برخی دیگر را با برند اصلی منطبق سازد. حال به تازگی نیز نوبت به Oculus رسیده و صفحه رسمی توییتر این شرکت اعلام نمود از اکتبر سال جاری کاربران هدست‌های Oculus باید با حساب فیسبوک خود به دستگاه‌های پوشیدنی متصل شوند.

تا پیش از این چنین نبود و افراد تنها بایستی از حساب Oculus استفاده می‌کردند. اما به نظر رسیده فیسبوک از زیربرندها درخواست نمود تا سیاست جدید را اعمال کنند.  هرکسی که برای اولین بار از هدست Oculus VR استفاده می‌کند، لازم است به جای ایجاد یک حساب جداگانه Oculus ، وارد حساب Facebook خود شود. در همین حال، کاربران موجود که قبلاً حساب‌های Oculus دارند، باید آنها را با حساب‌های Facebook خود ادغام کنند.

تا اول ژانویه ۲۰۲۳، پشتیبانی از همه حساب‌های Oculus از دست رفته بود و حال باری دیگر شاهد برنامه جدیدی از سوی فیسبوک و Oculus هستیم. Oculus می‌گوید که داشتن یک حساب واحد و یکپارچه به کاربران این امکان را می‌دهد تا خیلی راحت‌تر “با دوستان خود در VR” پیدا ، اتصال و بازی کنند. “ما می‌دانیم که VR اجتماعی چیزهای بیشتری برای ارائه دارد و این تغییر باعث می‌شود بسیاری از ویژگی‌هایی که افراد در فیس بوک می‌شناسند و مایل هستند، ادغام شود.”

به هر حال اگر از هدست وی آر Oculus برخوردار هستید، از این پس باید با حساب فیسبوک وارد دستگاه شوید، در غیر این صورت قادر به استفاده نخواهید بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: