The Legend of Zelda: Skyward Sword

بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword در آمازون انگلستان لیست شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ , ۱۹:۰۰

بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword را باید در سری Zelda همچون یک گوسفند سیاه تصور کرد. حال به نظر رسیده بزودی باید آن را روی کنسول نینتندو سوئیچ تجربه کنیم و به تازگی نیز آمازون لیست شد. برای کسب جزئیات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

در سال ۲۰۱۱ بود که بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword برای کنسول Wii منتشر شد. عنوانی با استقبال بسیار که حال قرار است آن را روی کنسول نسل فعلی نینتندو به عنوان نیتندو سوئیچ شاهد باشیم.

به تازگی آمازون انگلستان بازی موردبحث قدیمی نینتندو را برای کنسول هیبریدی نینتندو سوئیچ لیست کرد. متاسفانه در حال حاضر صفحه فروش بازی حذف شده و نمی‌دانیم برنامه نینتندو چیست.

Legend of Zelda: Skyward Sword دارای گیم پلی مهیجی بوده و بازیکنان با آن می‌بایست از کنترلر حرکتی این کنسول استفاده می‎کردند. باتوجه به اینکه نینتندو سوئیچ لایت فاقد کنترل حرکتی بوده، بعید است افراد بتوانند این بازی را روی کنسول اقتصادی تجربه کنند.

مطمئنا در آینده نزدیک The Legend of Zelda: Skyward Sword برای نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد و جهت کسب اطلاعات بیشتر باید منتظر ماند. بی شک نینتندو بزودی اخبار رسمی اعلام خواهد کرد و نباید با گزارش بی اساس رو به رو شده باشیم.

نظر خود را درباره بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: