سازندگان بازی Metroid Prime 4 بدنبال جذب تهیه کننده هستند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ , ۱۴:۳۲

سازندگان بازی Metroid Prime 4 به تازگی اعلام کردند که برای توسعه عنوان جدید خود بدنبال یک تهیه کننده هستند. برای مطالعه ادامه خبر با دنیای بازی همراه باشید.

بر کسی پوشیده نیست که ساخت و توسعه یک بازی چقدر می‌تواند سخت و دشوار باشد. کاری که استودیوی ریترو (Retro Studios) برای توسعه بازی Metroid Prime 4 انجام می‌دهد بسیار قابل تحسین است، چراکه با تمام سختی‌های انجام پروژه با کمترین‌ بودجه و ترک افراد کلیدی استودیو، باز هم عوامل آن برای به اتمام رساندن یک بازی علاقه‌ نشان می‌دهند. بنابراین بازی مذکور و تمام بازی‌هایی که در چنین شرایطی ساخته و عرضه می‌شوند از یک ارزش معنوی بسیار خاصی بهره‌مندند که باید تمام بازیکنان به آن احترام بگذارند.

استودیوی ریترو مدت زمان نسبتا زیادی است که در حال ساخت یک بازی انحصاری برای کنسول نینتندو سوئیچ است و به همین منظور، افراد با تجربه‌ای از استودیوهای DICE، Visceral و حتی ۳۴۳ Industries استخدام کرده تا یک بازی انحصاری شایسته تولید کند. طبق توییت منتشر شده از سوی سازندگان، آن‌ها بدنبال جذب یک تهیه‌کننده هستند که آن‌ها را در این سفر همراهی کنند.

ما بدنبال جذب یک تهیه کننده هستیم که به ما ملحق شده و در سفر ساخت Metroid Prime 4 همراهمان باشد.

در ادامه اگر به صفحه موقعیت‌های شغلی در وب‌سایت نینتندو نیز سری بزنید خواهید دید که فقط این استودیو به دنبال جذب تهیه کننده نیست و دیگر استدیوهای زیر مجموعه نینتندو برای توسعه بازی‌های خود به افراد متحصص نیاز دارند. به عنوان مثال استودیو آستین-بِیسد (Austin-based studio) نیز بدنبال جذب افراد با تجربه در زمینه‌های طراح ارشد مراحل، مهندس ارشد گرافیک، طراح ارشد انیماتور، طراح هوش مصنوعی و غیره است. بازی Metroid Prime 4 قرار است به صورت انحصاری برای کنسول نینتدو سوئیچ در تاریخی نامعلوم عرضه شود.

نظرات خود را پیرامون بازی Metroid Prime 4 با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: