بازی The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan

فروش یک میلیونی بازی The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ , ۲۱:۰۰

بازی The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan  سال گذشته با همکاری استودیو Supermassive Games و شرکت Bandai Namco منتشر شد و حال خبر فروش فوق العاده آن داده شد. برای کسب جزئیات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan عنوانی در سبک ترس بوده و گیم پلی آن بسیار به Until Dawn شباهت دارد. حال به تازگی استودیو Supermassive Games میزان فروش آن را در ماه‌های اخیر اعلام کرد.

به گزارش سایت GamesIndustry به نقل از Bandai Namco ، بازی مورد اشاره به فروشی ۱ میلیون نسخه‌ای دست یافت. مشخص نشده این آمار فروش برای کدام پلتفرم بوده و آیا نسخه فیزیکی یا دیجیتالی را دربرمی‌گیرد یا خیر.

Herve Hoerdt از Bandai Namco درباره موفقیت بازی مورد اشاره بیان داشت:

در زمانی که شما یک بازی را منتشر کردید، سخت بوده تا بازیکنان را متقاعد سازید این عنوان یک فرنچایز است. به در انتظار نسخه بعدی هستیم و سپس می‌توانیم به اظهار نظر درباره این سری بپردازیم. هر قسمت این مجموعه جذابیت بسیاری داشته و بازیکنان زیادی را به سمت خود جلب می‎سازد. به نظر رسیده در منطقه ایالات متحده و آسیا این بازی توانسته طرفداران بسیاری کسب کند. کیفیت پیاده‌سازی، تجربه و سبک باعث می‌شود که فکر کنیم پتانسیل‌های بیشتری وجود دارند.

بازی The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan در حال حاضر برای پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه شخصی منتشر شد. یک نسخه Little Hope هم قرار است بزودی انتشار پیدا خواهد کرد.

نظر خود را درباره این عنوان با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: