بازی Devil May Cry 5 تاکنون ۳.۷ میلیون نسخه فروخته است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ , ۲۲:۳۶

شرکت کپکام اخیرا لیست بازی‌هایش که به فروش پلاتینوم دست یافته‌اند، بروزرسانی کرده است. در این لیست بازی هایی که بیش از یک میلیون نسخه فروش رفته، به چشم می‌خورند. گفتنی است فرانچایزی تحسین شده با اکشن احیا شده، یعنی بازی Devil May Cry 5 مطابق انتظار با فروش موفقی همراه بوده. با دنیای بازی همراه باشید.

بنابر بر گفته کپکام، بازی Devil May Cry 5 تاکنون، یعنی تا تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰ چیزی حدود ۳.۷ میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش رفته است. در آخرین اعلامیه فروش، این بازی در اواخر سال ۲۰۱۹ حدود ۳.۱ میلیون نسخه فروخته بود. این مشخص است که حتی بعد از یک سال عرضه شاهد یک روند محکم و پایدار در فروش این بازی هستیم.

درست است که به اندازه آمار و ارقام فروش سری بازی‌های Resident Evil، این اعداد تکان دهنده نیستند، اما در طی سال‌هایی که بر این فرانچایز گذشته، هیچ وقت با فروشی مشابه سری RE مواجه نشده و به نوعی بازار خاص خودش را داشته است. البته اگر کپکام نسخه ویژه (Special Edition) از بازی DMC 5 را که بسیار هم مورد انتظار است، منتشر کند، فروشش از این هم بالاتر خواهد رفت.

و اما درمورد بازی Resident Evil نیز کپکام آخرین گزارش فروش از این سری بازی‌های سبک survival horror را منتشر کرده. بازی Resident Evil 7 با فروش ۷.۹ میلیون نسخه، پرفروش‌ترینِ این فرانچایز با عرضه مستقل نام گرفته است. به دنبال آن بازی Resident Evil 2 با فروش ۷.۲ میلیون نسخه نیز عدد قابل توجهی را در جدول فروش ثبت کرده است. همچنین بازی Resident Evil 3 روی عدد ۲.۷ میلیون نسخه ایستاده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: