بازی SpongeBob: Battle For Bikini Bottom

فروش بازی SpongeBob: Battle For Bikini Bottom از مرز یک میلیون نسخه گذشت

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ , ۲۲:۰۸

طبق جدیدترین آمار منتشر شده، بازی SpongeBob SquarePants: Battle For Bikini Bottom Rehrdrated فروش فوق‌العاده‌ای را تجربه کرده است. برای آگاهی از ادامه خبر با دنیای بازی همراه باشید.

باب اسفنجی شلوار مکعبی و دوستان‌اش چه در تلوزیون، چه در مجلات و کتاب‌ها و چه در دنیای سرگرمی همیشه غوغا به‌پا کرده‌اند به طوریکه هر فرد در هر سنی که باشد، این مجموعه را پیگیری می‌کند. آخرین محصولی که باب اسفنجی در آن مشاهده شد، عنوان SpongeBob SquarePants: Battle For Bikini Bottom Rehrdrated بود که توانست در مدتی کوتاهی پس از عرضه، بیش از یک میلیون نسخه بفروش برساند.

با توجه به گزارشات دو وب‌سایت DSOGaming و Q1 report webcast presentation مشخص شد که بازی مذکور تقریبا در مدت زمان یک ماه توانسته است که یک میلیون نسخه در سراسر دنیا بفروش برساند. در همین راستا مدیرعامل استودیوی Embracers، آقای لارس وینگفروس (Lars Wingefors) اظهار داشت که این بازی یک عنوان کامل مطلوب از دید هواداران است. با توجه به اینکه منتقدان این عنوان را یک محصول مطلوب نمی‌داننذ، اما نظر و امتیاز کاربران در صفحه رسمی این بازی در پلتفرم استیم چیز دیگری به ما می‌گوید. آقای لارس در پایان صحبت‌های خود افزود که دو بازی SpongeBob: Battle For Bikini Bottom و Destroy All Humans! Remake توانسته‌اند که جایگاه کمپانی THQ Nordic را در سطح بالایی نگه دارند.

برای اطلاعات بیشتر باید بدانید که عنوان مذکور درواقع یک بازسازی تمام و کمال از نسخه اصلی این بازی است که سال‌های خیلی دور برای پلتفرم GameCube عرضه شده بود. تجربه ثابت کرده است که بازسازی عناوین قدیمی مثل سری بازی Crash Bandicoot همیشه تجربه عالی برای کاربران به ارمغان آورده است و از نظر مخاطبان، باب اسفنجی شلوار مکعبی این بار نیز راه را درست رفته است.

نظرات خود را پیرامون بازی SpongeBob: Battle For Bikini Bottom را با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: