بازی Resident Evil 7

بازی Resident Evil 7 به پرفروش‌ترین بازی تاریخ این فرنچایز بدل شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ , ۲۱:۴۰

بازی Resident Evil 7 توانست با فروش نزدیک به هشت میلیون نسخه نام خود را به عنوان پرفروش‌ترین بازی تاریخ این مجموعه محبوب وحشت-بقا ثبت کند. پیش از این این عنوان متعلق به نسخه پنجم مجموعه بود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

روز گذشته کمپانی ژاپنی کپکام اقدام به انتشار لیست جدید برترین بازی‌های پرفروش تاریخ خود نمود و بر اساس این لیست بازی Resident Evil 7 در صدر جدول پرفروش‌ترین بازی‌های مجموعه می‌ایستاد. این عنوان پس از گذشت سه سال از تاریخ عرضه‌اش توانسته ۷.۹ میلیون نسخه به فروش رود و از بازی‌های «Resident Evil 6» و «Resident Evil 5» پیشی بگیرد. این دو عنوان به ترتیب ۷.۶ میلیون و ۷.۷ میلیون نسخه فروخته شده‌اند.

نکته جالب توجه اینکه از رتبه دوم تا پنجم پرفروش‌ترین بازی‌های تاریخ کپکام تماما به عناوین مجموعه Resident Evil تعلق دارد. عنوان «Resident Evil 2 Remake» که کمتر از دو سال از عرضه آن می‌گذرد تا کنون بالغ بر ۷.۳ میلیون نسخه به فروش رفته‌است. بازی «Monster Hunter: World» محصول سال ۲۰۱۸ با فروش ۱۸ میلیون نسخه در صدر جدول پرفروش‌ترین بازی‌های تاریخ کپکام قرار می‌گیرد.

چندی پیش کمپانی ژاپنی اعلام کرد مجموعه Resident Evil در مجموعه بالغ بر ۱۰۰ میلیون نسخه فروخته‌است و بدین ترتیب در رتبه اول پرفروش‌ترین فرنچایز کپکام قرار می‌گیرد. مجموعه Monster Hunter با فروش ۶۴ میلیون نسخه‌ای جایگاه دوم را به خود اختصاص می‌دهد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: