بازی Dead Cells

به روزرسانی جدید بازی Dead Cells هم‌اکنون برای PC دردسترس است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ , ۲۰:۲۷

بروزرسانی جدید بازی Dead Cells هم‌کنون برای PC قابل دریافت است. این بروزرسانی رایگان که تحت عنوان “Barrels o’ Fun” نام‌گذاری شده است؛ ویژگی های جدیدی را به این ساخته‌ی مشترک استودیو های Motion Twin و Evil Empire اضافه می‌کند. با دنیای بازی همراه باشید.

در به روزرسانی جدید بازی Dead Cells شاهد اضافه شدن یک بیوم جدید در Derelict Distillery هستیم. مضمون اصلی این بروزرسانی بشکه‌ها هستند؛ و کارحانه شراب سازی (distillery) آنها را به سوی شما پرتاب می‌کنند. این آپدیت همچنین دشمنان جدیدی را به بازی اضافه می‌کند که بشکه‌ها را درست در مقابل شما پرتاب می‌کنند. همچنین دشمنانی که به نوعی تقلید کننده هستند، شکل خود را به صورت یک بشکه در می‌آورند، و زمانی که به اندازه کافی به آنها نزدیک شوید منفجر می‌شوند.

البته خوشبختانه شانس اینکه شما توسط barrel launcher بشکه ها را پشت سر دشمنان منفجر کنید نیز وجود دارد. علاوه بر این می‌توانید آنها را با tesla coil شوکه کنید. در این به روزرسانی موسیقی جدید نیز به بازی اضافه شده است. همچنین کل موسیقی متن در chiptune موجود است که بخشی از آن در تریلر منتشر شده نیز به گوش می‌رسد.

بروزرسانی “Barrels o’ Fun” هم‌اکنون برای PC دردسترس است و در آینده برای کنسول‌های بازی نیز عرضه خواهد شد. نظرات خود را در مورد بازی Dead Cells با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: