سرویس EA Access

سرویس EA Access “بزودی” به پلتفرم استیم می‌پیوندد

توسط محسن شجاعی در ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ , ۲۰:۱۲

طبق اطلاعات منتشر شده در صفحه استیم، “بزودی” شاهد عرضه سرویس EA Access برای این پلتفرم خواهیم بود. الکترونیک آرتز اقدام به انتشار جزئیات بیشتر در آینده‌ای نزدیک خواهد کرد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی پیش کمپانی نامدار الکترونیک آرتز به تبعیت از بسیاری از دیگر کمپانی‌های بزرگ تصمیم به ترک پلتفرم پر بازدید استیم و توسعه لانچر شخصی خود را گرفت و اکنون تقریبا همه اهالی گیم از عملکرد نه چندان مطلوب Origin آگاهی کامل دارند. کمپانی آمریکایی تصمیم دارد با عرضه چندین عنوان جریان اصلی و AAA روی استیم، بازگشت شکوهمند را روی این پلتفرم رقم بزند. یکی از پایه‌های اصلی EA مسلما سرویس EA Access است که هنوز جای خالی آن در استیم احساس می‌شود. از ماه پاییز شایعات ضد و نقیض از عرضه این سرویس اشتراکی برای استیم شنیده می‌شد و به نظر می‌رسد روند نهایی در حال طی شدن است.

هرچند هنوز هیچ تاریخ انتشار رسمی در دسترس نیست اما، صفحه جدید EA Access در استیم ایجاد شده‌است. این موضوع نوید عرضه زود هنگام سرویس را می‌دهد و بدین طریق بازگشت الکترونیک آرتز تکمیل می‌شود.

مشترکین سرویس هم‌اکنون می‌توانند  نسخه آزمایش عنوان ورزشی «UFC 4» را تجربه کنند. این سرویس هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی از طریق لانچر Origin در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: