پروژه-جدید-استودیو-Remedy-Entertainment

بازی بعدی استودیو Remedy Entertainment بین جهان Control و Alan Wake خواهد بود

توسط علی جلیلی در ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ , ۱۹:۴۰

با توجه به اطلاعات منتشر شده به نظر می‌رسد که پروژه جدید استودیو Remedy Entertainment دنیایی مشترک با بازی‌های قبلی خود دارد. با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Remedy Entertainment طی ماه‌های اخیر در تلاش بوده است که دنیای بازی‌های کنترل و آلن ویک را به یکدگیر نزدیک کند، به طوری که در آخرین تریلر منتشر شده از بسته الحاقی جدید بازی کنترل این موضوع تا حدودی تایید شده است. در حال حاظر نیز در بلاگ رسمی کارگردان و نویسنده خلاق عناوین مذکور، آقای سم لیک (Sam Lake) اطلاعات جدیدی از آخرین بسته الحاقی بازی کنترل و مواردی دیگر منتشر کرده است.

آقای لیک در رابطه با طراحی جهان متصل رمدی – که یک نام شخصی است – توضیحاتی ارائه کرده است. آقای لیک می‌گوید با اینکه هر بازی استودیوی رمدی یک تجربه مستقل است، اما آن بازی‌ها درب های مختلف برای اتصال به جهان متصل‌ای که رمدی ساخته است دارند. قبل از اینکه ما با یک تریلر تایید کنیم که دنیای آلن ویک با یک بسته الحاقی قرار است به دنیای کنترل متصل شود، در خود بازی کنترل به این موضوع اشاره شده بود.

ایشان در ادامه می‌گوید که:

ایده‌ای که داستان‌های گفته شده در برخی از بازی‌های ما به یکدیگر متصل می‌شوند، به خاطر همان دنیای مرتبط داستان‌ها، فرهنگ شخصیت‌ها و وقایع مختلف است. با اینکه هر بازی استودیوی رمدی یک تجربه مستقل است، اما آن بازی‌ها درب های مختلف برای اتصال به جهان متصل‌اند که رمدی ساخته است.
در پشت صحنه صبورانه و به آرامی در حال برنامه‌ریزی برای تحقق این واقعیت بوده‌ایم. من کاملا هیجان‌زده‌ام که بگویم با ایجاد Remedy Connected Universe اکنون زمان آن رسیده است که اولین گام بتن ریزی در این جاده را برداشتیم. شما نمی‌دانید که گفتن این جمله چقدر باعث خوشحالی من شده است. آنچه در سال ۲۰۱۰ در آلن ویک رخ داد یکی از مواردی است که اداره فدرال کنترل در حال تحقیق است. بسته الحاقی The AWE اولین پروژه رسمی Remedy Connected Universe است که جهان بازی کنترل و آلن ویک را مثل یک رویداد کراس-اور به یکدیگر متصل می‌کند.

آقای لیک در ادامه اذعان کرد که این بسته الحاقی باعث تولد جهان متصل رمدی شده است و بازی بعدی استودیوی رمدی که قرار است برای کنسول‌های نسل بعد منتشر شود، از این قاعده و قانون نیز پیروی می‌کند.

استودیو بازی‌سازی Remedy Entertainment با آخرین اثر خود، بازگشتی موفقیت‌آمیز را به عرصه بازی‌های ویدئویی داشته است. عنوانی به نام Control که سال گذشته منتشر شد و موفقیت‌های تجاری بسیار خوبی را برای این استودیو به‌همراه داشته است. بازی یک نقطه عطف مهم در تاریخ این کمپانی بوده است و به نظر می‌رسد دست‌کم از لحاظ مالی بهتر از آنچه انتظار می‌رفته، عمل کرده است. در حالی که هنوز به‌طور دقیق نمی‌دانیم Remedy برای آینده چه برنامه‌ای دارد، یک فهرست جدید منتشر شده است که نشان‌دهنده چیزهایی جدیدی است که احتمالاً به‌زودی اعلام خواهد شود.

از طریق اعلامی که در وبسایت Epicdata.info وجود دارد ، یک بازی جدید از Remedy Entertainment لیست شده است. این وبسایت در واقع بازی‌های جدیدی که قرار است به فروشگاه Epic Game افزوده شود را دنبال کرده و اطلاعات و موارد دیگر از آنها را پیگیری و منتشر می‌کند. بازی جدید Remedy با نام رمزی Big Fish در این وبسایت لیست شده است. البته که واضح است این اطلاعات، برای گمانه‌زنی چندان کافی نیست. اما احتمالاً بدان معنا است که به‌زودی اطلاعات بیشتری در این خصوص منتشر خواهد شد.

کمپانی Remedy در گذشته گفته است که در حال کار روی چهار پروژه مختلف است و ما نیز می‌دانیم که آنها به نوعی با Epic Games برای انتشار و فروش آثار خود قرارداد بسته‌اند. آیا باید منتظر یک دنباله جدید از Alan Wake باشیم. سال گذشته بود که استودیو Remedy حقوق قانونی نشر بازی Alan Wake را به‌دست آورد. خب شاید باید برای دیدن یک آلن ویک جدید آرزو کنیم. به هر صورت زمان همه چیز را مشخص خواهد نمود.

نظرات خود را در مورد پروژه جدید استودیو Remedy Entertainment با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: