استودیو WB Games

کمپانی برادران وارنر دیگر قصد فروش استودیو WB Games را ندارد

توسط محسن شجاعی در ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ , ۲۱:۴۷

طبق گفته مدیرعامل وارنر مدیا، آقای جیسون کیلر (Jason Kilar) توسعه بازی‌های ویدیویی جدید بخشی از برنامه‌های کمپانی است و بنابراین به احتمال قوی پروژه فروش استودیو WB Games لغو شده‌است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بخش سرگرمی‌های تعاملی کمپانی «Warner Bros»، مدتی است که سر خط اخبار دنیای گیم قرار دارد و هر چند وقت گزارش و شایعه جدیدی پیرامون آن منتشر می‌شود. این بخش از استودیوهای بازی سازی زیادی از جمله Rocksteady ،NetherRealm Studios ،Monolith Productions و استودیو WB Games را دربر می‌گیرد. برای مدت‌ها شایعاتی مبنی بر تصمیم کمپانی برای فروش این بخش شنیده می‌شد و کمپانی‌هایی نظیر مایکروسافت و الکترونیک آرتز قصد خرید این بخش را داشتند. شایعات روز به روز قوی‌تر می‌شد، برخی حتی به نهایی شدن قرارداد میان برادران وارنر و الکترونیک آرتز اشاره داشتند.

به نظر می‌رسد کمپانی مادر برادران وارنر، کمپانی WarnerMedia تصمیم دیگری اتخاذ کرده‌است. در نامه‌ای که مدیرعامل وارنر مدیا، آقای جیسون کیلر  خطاب به کارمندان Warner Bros نوشته، اعلام کرده‌است بخش سرگرمی‌های تعاملی جزو اساسی از کمپانی است و در بخشی از برنامه‌ریزی‌های آینده را دربر می‌گیرد.

بخش سرگرمی‌های تعاملی بخشی از ما و برنامه‌های جمعی ماست. این بخش در کنار برندهای جهانی ما و فرنچایزهای ما نظیر DC باید در کنار هم برای جلب رضایت هواداران‌مان قعالیت کنند. این بخش باید طرفداران را نسبت به دیگر برندهای ما و فرنچایزهای ما تهییج کند.

البته این نامه مشخصا به WB Games، اشاره ندارد اما، این اولین باری است که کمپانی مادر نسبت به استودیوهای موضع گرفته‌است و به نظر می‌رسد فعلا پروژه فروش منتفی است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: