کنسول پلی استیشن 5

کارگردان God of War معتقد است توسعه بازی در کنسول پلی استیشن ۵ بسیار ساد‌ه‌تر از گذشته خواهد بود

توسط محسن شجاعی در ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ , ۱۹:۴۵

طبق گفته آقای کوری بارلوگ (Cory Barlog)، کارگردان بازی God of War توسعه دهندگان مجبور نیستند برای توسعه بازی در کنسول پلی استیشن ۵ همه چیز را از ابتدا فرا بگیرند و روند ساخت بازی برای این کنسول به مراتب آسان‌تر از نسل‌های گذشته است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

همیشه آغاز نسل جدید از کنسول‌های بازی، زمان ویژه‌ای برای مخاطبان و توسعه دهندگان محسوب می‌شود. از طرفی معرفی بازی‌ها و آی‌پی‌های جدید و بزرگ، تماشای پیشرفت‌های فنی و اضافه شدن قابلیت‌های جدید هیجان انگیز است و از طرف دیگر توسعه دهندگان باید روند بهینه سازی و کار با این سیستم سخت‌افزاری جدید را فراگیرند در حالی که تازه به زیر و بم سیستم قبلی خو گرفته بودند.

کارگردان بازی گاد آو وار، آقای کوری بارلوگ پیرامون همین موضوعات در آغاز عرضه کنسول پلی استیشن ۵ به تازگی گفت و گویی داشته‌است. وی در این بازه می‌گوید:

همیشه وقتی نسلی آغاز می‌شود، با خود فکر می‌کنیم پیشروترین نسل را در اختیار داریم و به حد نهایی پیشرفت دست یافته‌ایم، تا زمانی که خبر عرضه سخت افزار جدید منتشر می‌شود و ای وای! ما تازه به سیستم جدید آشنا شده‌ایم. اما احساس می‌کنم شرایط در نسل جدید متفاوت باشد.

ما اکنون به بنیاد سازوکار سیستم‌های کنسول‌ها را آموخته‌ایم بنابراین فکر نمی‌کنم تغییر نسل به ترسناکی سابق باشد. البته همیشه کمی نسل جدید ناراحتم می‌کند چون تیم توسعه ما کلی فوت و فن کاربردی آموخته که حال باید آن را رها کند و به سمت نسل جدید و فوت و فن‌های آن حرکت کند.

که مشخصا از طرفی جذاب است اما حس احاطه و آشنایی با تمامی جوانب را از دست می‌دهیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: