بازی Remnant: From the Ashes

بازی Remnant: From the Ashes هفته بعد در اپیک گیمز رایگان می شود

توسط مهتاب جهاندار در ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ , ۱۹:۴۷

به تازگی اپیک گیمز اعلام کرده که هفته آینده پنجشنبه ۱۳ آگوست تا ۲۰ آگوست بازیکنان بازی Remnant: From the Ashes می‌توانند این عنوان را به رایگان از فروشگاه اپیک گیمز دریافت کنند. برای مشاهده ادامه مطلب با دنیای بازی همراه باشید.

اگر از علاقمندان به عناوین شوتر و اکشن ماجراجویی هستید، قطعا Remnant: From the Ashes می‎تواند شما را شیفته خود سازد. زیرا در برخی موارد از عناوینی چون دیمون سولز یا دارک سولز اقتباس گرفته است.

بی شک رایگان شدن Remnant: From the Ashes در فروشگاه اپیک گیمز می‌تواند فرصت قابل توجهی باشد که طرفداران عناوین شوتر، اکشن ماجراجویی بخواهند آن را به رایگان تجربه کنند. البته برای آشنایی بیشتر بهتر است به نقدی که توسط دنیای بازی صورت گرفته سری بزنید.

همچنین تماشا بررسی ویدئویی این بازی نیز خالی از لطف نخواهد بود. از زمان انتشار این عنوان تاکنون بسته‌های الحاقی مختلفی برای بازی مورد اشاره منتشر شد و رایگان شدن آن قطعا برای طرفداران خبر خوشحال کننده است.

این عنوان در آگوست سال گذشته برای پی اس ۴، رایانه شخصی و اکس باکس وان منتشر شد. شما می‌توانید از هفته آینده ۱۳ آگوست با مراجعه به اپیک گیم استور آن را رایگان تجربه کنید.

نظر خود را درباره رایگان شدن بازی Remnant: From the Ashes با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: