پازل جدید بازی Destiny 2

اطلاعات جدید از رویداد Solstice of Heroes بازی Destiny 2 منتشر شد

توسط علی جلیلی در ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ , ۱۹:۲۰

بالاخره اطلاعات جدید از رویداد Solstice of Heroes بازی Destiny 2 رسما توسط استودیوی بانجی منتشر و شما علاقه‌مندان می‌توانید از تغییرات اعمال شده در این رویداد از طریق وب‌سایت دنیای بازی آگاه شوید.

طبق وعده‌های قبلی استودیوی بانجی (Bungie) اطلاعات تکمیلی از رویداد جدید Solstice of Heroes منتشر شده است که توجه شما را به این اطلاعات جلب می‌کنیم. در این رویداد بازیکنان بار دیگر به منطقه اروپایی Aerial Zone می‌پیوندند و در کنار مبارزه با باس فایت‌های جدید باید با Hive، Cabal و دشمنان شکست‌خورده به مبارزه بپردازند. بنابر تعداد باس فایت‌های کشته شده در نقشه، بازیکنان می‌توانند صندوق‌های مخصوصی را در این منطقه باز کنند. طبق اطلاعات منتشر شده، زره Solstice از همان اول برای بازیکنان در دسترس خواهد بود و هر بازیکن طبق ماموریت‌های خاص خود می‌توانند این زره را بدست آورند.

همانند سال گذشته، این زره در حالت Rare خواهد بود و بازیکنان می‌توانند با ارتقا سطح آن به حالت Legendary این وسیله دست پیدا کنند. برای ارتقا سطح زره مذکور به جالت Legendary، بازیکنان باید ماموریت‌های Nightmare Hunt، the Pit of Heresy Dungeon و تمام فعالیت‌های سال سوم را انجام دهند. در ادامه این اطلاعات آمده است که اگر بازیکنان تمام فعالیت‌های مذکور را انجام دهند، زره Legendary Solstice آن‌‌ها با نوری سفید درخشان خواهد شد. برای کسانی که می‌خواهند از این زره به عنوان Universal Ornament بر روی تمامی لباس‌های خود استفاده کنند باید از مکان Eververse اقدام به تهیه اقلام موردنیاز کنند.

خبر قبلی:حدود دو هفته پیش بود که در ریست هفتگی بازی Destiny 2، بازیکنان با یک ماموریت جدید روبه‌رو شدند که آن‌ها را به Corridors of Time می‌برد. کمی بعد روشن شد که این ماموریت در واقع یک پازل پیچیده است که برای حل شدن نیاز به کار گروهی و کمک تقریبا تمامی بازیکنان Destiny دارد. امروز در جدیدترین اخبار بازی اما متوجه شدیم که به لطف تلاش شبانه‌روزی طرفداران، این پازل حل شده است.

طبق نوشته‌های کاربر وبسایت رددیت، برای دسترسی به این ماموریت، شما ابتدا به Mercury رفته و با Osiris صبحت کنید تا ماموریت را در اختیارتان بگذارد. سپس به Corridors of Time رفته و طبق تصویر زیر از راهرو‌ها عبور کنید تا با حل شدن پازل، یک Chromatic Weapon Core به شما داده شود. با دادن این Weapon Core به Saint-14 در Tower، یک ماموریت جدید به شما داده می‌شود که پاداش نهایی آن یک Exotic جدید به نام Bastion است که اسلحه‌ای از نوع Fusion Rifle محسوب می‌شود.

البته شما می‌توانید با گشتن در Corridors of Time به موارد دیگری چون تعداد ۱۹ قطعه داستانی و یک Emblem دسترسی پیدا کنید. برای دستیابی به این موارد، طبق تصویر زیر باید از راهرو‌های زمان عبور کنید. گفتنی است که فقط تا ریست هفتگی ۸ بهمن‌ماه فرصت دارید تا آن‌ها را دریافت کنید.

به نظر می‌رسد که این پازل پیچیده قرار نبود که تا قبل از ریست هفتگی بازی Destiny 2 در تاریخ ۸ بهمن‌ماه (۲۸ ژانویه) حل شود. همین امر، بازیکنان را به دستیابی به یک اسلحه Exotic مخفی امیدوار کرده بود. با این وجود، نمی‌توان از تلاش بازیکنان حل پازل و همچنین استودیو بانجی برای خلق همچنین پازلی قدردانی نکرد.

دیگر محتویات فصل Season of Dawn بازی Destiny 2 شامل Empyrean Foundation و رویداد فصلی Crimson Days می‌شود که طی هفته‌های آینده جزییات بیشتری درباره‌ آن‌ها منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: