بازی Spider-Man Miles Morales

رده بندی سنی بازی Spider Man Miles Morales در کره مشخص شد

توسط محسن شجاعی در ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ , ۱۹:۵۰

به تازگی سازمان رده بندی سنی کره جنوبی، درجه بندی سنی بازی Spider Man Miles Morales برای عرضه در این کشور را مشخص کرده و بنابراین انتظار می‌رود به زودی شاهد اعلام تاریخ رسمی انتشار بازی باشیم. با دنیای بازی همراه باشید.

امروز قرار است قسمت جدید رویداد انحصاری State Of Play برگزار شود اما، این موضوع تنها خبر مهم پیرامون کنسول پلی استیشن ۵ و انحصاری‌های آن نیست. به ادعای وبسایت خبری Gematsu، رده بندی سنی بازی Spider Man: Miles Morales در کره مشخص شده‌است. این اولین بازی کنسول نسل آینده سونی است که درجه بندی سنی آن مشخص می‌شود و انتظار می‌رود بزودی اطلاعات بیشتری از بازی و حتی تاریخ انتشار رسمی آن نیز مشخص شود.

با توجه به اینکه این بازی، یک عنوان هنگام عرضه است انتظار می‌رود تاریخ انتشار آن بسیار نزدیک به زمان عرضه کنسول PS5 باشد. رویداد State Of Play با تمرکز روی بازی‌های PlayStation VR و PS4 و بازی‌های ترد پارتی PS5 می‌شود و بنابراین ممکن است بحثی پیراومن بازی‌های انحصاری PS5 مطرح نشود اما، هر چیزی فعلا امکان پذیر است.

رویداد دیجیتالی گیمزکام نیز قرار است در ماه آگوست برگزار شود و شب افتتاحیه این مراسم به معرفی و انتشار اطلاعات از بازی‌های AAA و جریان اصلی اختصاص دارد و شاید در آن شب از Marvel’s Spider-Man: Miles Morales خبری باشد.

تقریبا می‌توان با قاطعیت گقت بازی Spider Man Miles Morales بزرگ‌ترین عنوان کنسول پلی استیشن ۵ در زمان عرضه خواهد بود ودست کم در بازه تعطیلات مهم‌ترین دلیل برای تهیه این کنسول خواهد بود. با توجه به اینکه عناوین قبلی اینسامنیاک گیمز مورد تحسین بالای منتقدین و مخاطبان قرار گرفت، سونی از این عنوان نیز انتظارات بالایی دارد  امیدوار است شروع قدرتمندی را برای PS5 رقم بزند. شاید بارزترین نکته بازی که در نگاه اول توجهات را به خود جلب می‌کند، حضور شخصیت مایلز مورالز به عنوان پروتاگونیست اصلی بازی است. امروز آقای Nadji Jeter که وظیفه صداپیشگی و بازی در نقش این شخصیت را برعهده دارد، در صفحه توئیتر خود تصاویر جدیدی از پشت صحنه بازی Spider Man Miles Morales به اشتراک گذاشت.

جتر ضمن تصاویر از هیجان و اشتیاق بالای خود برای حضور در این عنوان سخن گفت. طبق گفته وی مایلز شخصیت پردازی خوبی دارد و داستان وی مهم و تاثیرگذار جلوه می‌کند. این عنوان می‌تواند فرصت مناسبی برای هواداران باشد که ماجرای مایلز را پس از نسخه اصلی پیگیری کنند.

در جریان رویداد دیجیتالی انحصاری کنسول نسل بعد سونی با نام «PS5، آینده گیمنیگ»، بازی Spider-Man Miles Morales محصول استودیو اینسامنیک گیمز معرفی شد. در تریلر معرفی این بازی، ما شخصیت «Miles Morales»، فرزند پلیس کشته شده در نسخه قبل را دیدیم که قدرت‌های اسپایدرمن را به دست آورد و حال در این نسخه به عنوان اسپایدرمن جدید حضور خواهد یافت.

در کنار اکشن‌های تاب خورد با تارهای عنکبوتی و مبارزات آکروباتیک که از نقاط عطف نسخه قبل بودند، در این نسخه مایلز می‌تواند با نوعی تار الکتریکی دشمنان خود را برای لحظاتی سر کند. جلوه‌های بصری بازی ارتقا یافته‌اند ولی در مجموع کلیت گیم‌پلی در نگاه اول شبیه به نسخه اول به نظر می‌رسد.

این بازی به عنوان یکی از بازی‌های هنگام عرضه کنسول پلی استیشن ۵ در بازه تعطیلات میلادی امسال عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

 

بازخورد شما از اولین نگاه به بازی چگونه است؟ آیا این عنوان می‌تواند موفقیت نسخه اول خود را تکرار کند؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: