استودیو Obsidian

به گفته یکی از مسئولان بازی جدید استودیو Obsidian در دست توسعه است

توسط محسن شجاعی در ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ , ۲۱:۰۸

طبق گفته طراح ارشد استودیو Obsidian بازی جدیدی در کنار عنوان «Avowed» در این استودیو در دست توسعه قرار دارد که هنوز رسما معرفی نشده است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

طبق شواهد اعضای استودیو Obsidian با تمام توان مشغول کار روی پروژه‌های مختلف هستند. پس از اینکه مایکروسافت به طور رسمی مالکیت این استودیو نام‌دار را به دست آورد و آن را به زیر مجموعه Xbox Games Studio اضافه کرد، آن‌ها عنوان تحسین شده «Grounded» را روانه بازار کردند و در حال حاضر مشغول توسعه عنوانی نقش-آفرینی فانتزی با نام «Avowed» هستند اما به نظر می‌رسد فعالیت‌های این استودیو تنها به این دو پروژه محدود نمی‌شود و آن‌ها پروژه معرفی نشده دیگری را نیز در دست توسعه دارند.

آقای جاش سایر (Josh Sawyer)، طراح ارشد و کارگردان  استودیو آبسیدن در تازه‌ترین اظهار نظر خود اعلام کرد مشغول توسعه و کار روی پروژه‌ای جدید است که این پروژه بازی «Avowed» نیست. آقای سایر کارگردانی دو نسخه اول عناوین The Outer Worlds و Grounded را بر عهده نداشته و ممکن است این پروژه، یک آی‌پی کاملا جدید باشد.

مشغول کار روی پروژه جدیدی هستم (که بازی Avowed نیست).

آقای سایر سابقه کارگردانی دو نسخه اول مجموعه Pillar of Eternity و عنوان تحسین شده Fallout: New Vegas را در کارنامه دارد و بازی‌های زیادی به عنوان طراح ارشد در آبسیدین ایفا نقش کرده‌است و بنابراین بسیاری از طرفداران منتظر معرفی پروژه جدید وی و تیمش هستند.

شما چه فکر می‌کنید؟ آیا این بازی ادامه یکی از مجموعه‌های قدیمی استودیو است یا یک آی‌پی کاملا جدید؟ انتظارات شما از این عنوان معرفی نشده چیست؟
در بخش نظرات با دنیای بازی همراه شوید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: