کمپین کیک استارتر Ticket to Heaven

در جهنم نمان! کمپین کیک استارتر Ticket to Heaven کار خود را آغاز کرد

توسط بهنام میرزائی در ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ , ۲۲:۰۰

کمپین کیک استارتر Ticket to Heaven با یک تاخیر کوتاه دوباره کار خود را شروع کرده است؛ کمپینی که تنها در عرض ۲۰ دقیقه توانست حداقل بودجه خود را تامین کند. همراه با دنیای بازی باشید.

بعد از اندکی تاخیر در برنامه روز شروع به‌کار کمپین، از امروز Ticket to Heaven در کیک‌استارتر میزبان شماست و از شما دعوت می‌کند تا به بزرگ‌ترین تورنمنت تاریخ بشر بپیوندید و با برنده شدن در آن، خودتان را از جهنم نجات دهید!

کمپین کیک استارتر Ticket to Heaven

Ticket to Heaven یک بازی اکشن آنلاین است که در دنیایی پساآخرالزمانی دنبال می‌شود و در این دنیا شما می‌بایست در تورنمنت Ticket to Heaven شرکت کنید تا بتوانید صاحب بلیط زندگی در بهشت شوید!

مفتخریم که اعلام کنیم پس از انتشار صفحه کمپین بازی در کیک‌استارتر در ساعت ۱۶:۳۰ سه‌شنبه چهاردهم تیر، در کمتر از ۲۰ دقیقه به حداقل هدف‌گذاری‌مان در جمع‌آوری بودجه برای توسعه بازی رسیدیم! با این شروع قوی و حمایت شما، قرار است به اهداف بزرگ‌تر و بیشتری برسیم و بتوانیم Ticket to Heaven را آنطور که درخور شما باشد، بسازیم.

از طریق این لینک می‌توانید به صفحه کیک‌استارتر بازی سری بزنید و از این طریق نیز می‌توانید تریلر بازی را تماشا کنید.

طی این روزها وب‌سایت http://www.thehandmade.io/ و شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید که خبرهای خوبی در انتظار شماست. نظرات خود را در مورد کمپین کیک استارتر Ticket to Heaven با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: