بازی مبارزه‌ای

بازی Street Fighter V با چهل شخصیت دو هفته آزمایشی رایگان است

توسط مهتاب جهاندار در ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ , ۱۲:۰۰

براساس گزارش تازه منتشر شده، کپکام از روز چهارشنبه ۵ آگوست به صورت آزمایشی برای دو هفته بازی Street Fighter V را با چهل شخصیت در دسترس بازیکنان قرار می‌دهد. برای کسب جزئیات بیشتر با وب سایت دنیای بازی همراه باشید.

به گفته شرکت کپکام نسخه آزمایشی ۴۰شخصیت از نسخه  Champion Edition بازی استریت فایتر وی را دربرمی‌گیرد. این خبر در جریان لایو استریمی که توسط کپکام برگزار شد، اعلام شده است و باید بازیکنان خود را از ۵ آگوست برای دریافت این نسخه رایگان آماده کنند.

ناگفته نماند از چهارشنبه ۵ آگوست یک استریمی از Street Fighter V به نمایش درخواهد آمد. در این استریم ما اخبار جدیدی به دست خواهیم آورد که از جمله باید به معرفی شخصیت جدید، انتشار بروزرسانی جدید و برخی دیگر اشاره کرد.

بازی Street Fighter V: Champion Edition در فوریه سال ۲۰۲۰با ۴۰ شخصیت، ۲۰۰اسکین، ۳۴ مرحله و برخی محتواهای دیگر در دسترس قرار گرفت. علاوه بر این در ابتدا سال جاری نیز شخصیت خشن Street Fighter 3 با نام Gill هم به این بازی افزوده شد.

متاسفانه در وعده آزمایشی قبلی بازیکنان نسخه پلی استیشن ۴ و پی سی بازی در بحث نت کد با مشکلاتی رو به رو شدند که بعدها کپکام آن را برطرف کرد. طبق آخرین گزارش‌ها هم سه مبارز جدید به نام E. Honda ، Lucia و Poison هم به این عنوان افزوده شد. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر بهتر است به وب سایت کپکام مراجعه کنید.

نظر خود را درباره نسخه رایگان بازی Street Fighter V به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: