بازی Star Wars Jedi Fallen Order

شایعه:بازی Star Wars Jedi Fallen Order در آینده محتوای بیشتری دریافت می‌کند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ , ۱۹:۳۰

طبق شایعاتی که اخیار منتشر شده‌اند بزودی محتواهای بیشتری برای بازی Star Wars Jedi Fallen Order عرضه خواهد شد. با دنیای بازی همراه باشید.

سال گذشته بود که بازی Star Wars Jedi Fallen Order به عنوان اولین بازی داستان محور در جهان استاروارز پس از سال‌ها عرضه شد و عملکرد بسیاری خوبی چه از نظر تجاری و چه از نظر منتقدان ارائه کرد و مکپانی EA لایسنس خود را برای عرضه دنباله‌هایی در آینده تمدید نمود.

اینسایدر معروف توئیتر، Shinobi602 اعلام کرد به تازگی مشغول تجربه مجدد عناوینی نظیر Doom و Star Wars Jedi Fallen Order است و اعتقاد دارد بزودی محتواهای جدید برای این دو بازی عرضه خواهد شد. در رابطه با Doom این موضوع از مدت‌ها قبل به صورت رسمی تایید شده‌است اما این اولین بار است که شخصی مدعی است بسته‌های الحاقی برای Fallen Order در دست توسعه است. لازم به ذکر است پیشتر سازندگان آپدیت جدیدی را بدون اعلام قبلی برای این عنوان عرضه کرده‌اند بنابراین چنین امکانی همچنان وجود دارد.

دنباله بازی Star Wars J: Fallen Order آغاز یک فرانچایز جدید است

صنعت ویدئوگیم، سال گذشته شاهد بازگشت پیروزمندانه یک بازی از یک جهان محبوب بود. بازی  Jedi: Fallen Order یک بازگشت خوب و موثر را برای سری بازی‌های استار وارز رقم زد. اکنون به نظر می‌رسد این فرنچایز، مسیر رو به جلویی را برای خود در نظر گرفته است.

اندرو ویلسون (Andrew Wilson) مدیرعامل کمپانی Electronic Arts دیروز در جریان جلسه توجیهی مالی سه ماهه این استودیو، در مورد این بازی و موفقیت‌های آن صحبت‌ کرد. او با بیان اینکه  Jedi: Fallen Order اولین بازی از یک سری بازی در دنیای استار وارز است، اشاراتی نیز به این مقوله کرد که جذب بیش از ۱۰ میلیون بازیکن توسط این عنوان مساله دور از انتظاری نبوده است.

این اولین بار است که به شکلی تایید می‌شود که توسعه دنباله‌هایی برای  Jedi: Fallen Order توسط شرکت الکترونیک‌آرتز در دست برنامه‌ریزی قرار دارد. پیش‌بینی می‌شود که استودیو بازی‌سازی و توسعه‌دهنده عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order به‌زودی جذب توسعه‌دهندگان را برای قسمت بعدی این عنوان آغاز نماید.

پیش‌تر کمپانی الکترونیک آرتز اعلام کرده بود که از زمان عرضه Star Wars Jedi: Fallen Order، این بازی بیشترین فروش را در بین بازی‌های مجموعه استار‌وارز از زمان ورودش به فروشگاه‌های دیجیتالی داشته است. بازی جدا از موفقیت‌های تجاری، عملکرد درخشانی در جذب نظر منتقدین صنعت ویدئوگیم داشته و نمرات خوبی را کسب کرده است. از همان روزهای ابتدایی عرضه بازی، به نظر می‌رسید که  Jedi: Fallen Order، شروع تازه‌ای برای درخشش ادامه‌دار این بازی باشد.

نظرات خود را در مورد دنباله بازی Star Wars Jedi: Fallen Order و شکل‌گیری یک سری بازی جدید، با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: