بازی Moon: Remix RPG Adventure ماه آینده برای سوئیچ عرضه خواهد شد

توسط عارف خلوت گزیده در ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ , ۲۲:۰۰

در سال گذشته، مطلع شدیم که بازی Moon: Remix RPG Adventure برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد. از آن زمان تا به حال اطلاعاتی در درمورد زمان عرضه این بازی منتشر نشده بود. در نهایت، زمان انتشار این بازی مشخص شده، و فاصله چندانی هم با آن نداریم. با دنیای بازی همراه باشید.

همانطور که اخیرا توسط استدیو سازنده و ناشر بازی یعنی Onion Games اطلاع داده شده است، در طی ویدئو منتشر شده شاهد عرضه بازی در ماه آتی خواهیم بود. نامی که بیشتر برای توصیف این بازی استفاده می‌شود، “ضد نقش آفرینی” است. به‌طوری که شما در نقش پسری در جهانی نقش آفرینی و با انتخاب های تاثیر گذار قرار گرفته‌اید، اما باید از عشق به جای خشونت در برابر هیالوها استفاده کنید، تا آن‌ها را از پای درآورید، و همچنین جهان را اصلاح کنید.

بازی Moon: Remix RPG Adventure

شایان ذکر است که اولین عرضه بازی برمی‌گردد به سال ۱۹۹۷ و کنسول پلی‌استیشن. در واقع این اولین بار است که این بازی، پس از بازسازی به صورت رسمی قابل دسترسی قرار می‌گیرد و خارج از بازار ژاپن نیز عرضه می‌شود. بازی Moon: Remix RPG Adventure که در اکتبر سال گذشته در ژاپن عرضه شد بود، در تاریخ ۲۷ اوت به عنوان یک بازی انحصاری کنسول سوئیچ برای غربی ها نیز در دسترس خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: