بازی Peaky Blinders: Mastermind

تاریخ انتشار بازی Peaky Blinders: Mastermind مشخص شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ , ۱۴:۰۶

بازی Peaky Blinders: Mastermind پیشتر به عنوان یک بازی برگرفته از سریال Peaky Blinders معرفی شد. در حالی که چند هفته از رونمایی آن می‌گذرد، سازندگان این عنوان تصمیم گرفتند به تازگی تاریخ انتشار آن را مشخص کنند. برای مشاهده ادامه مطلب با دنیای بازی همراه باشید.

بی شک یکی از سریال‌های پرطرفدار و جذاب دهه قبل را باید Peaky Blinders دانست. داستان این سریال پس از پایان جهان جهانی روایت می‌شود و برگرفته از گروه Peaky Blinders است. گذشته از آن Tommy Shelby به عنوان رئیس گروه شناخته شده که توانسته در سریال به چهره محبوبی تبدیل شود.

سریال مورد اشاره تا شش فصل پخش شد و اکنون بازی آن با نام Peaky Blinders: Mastermind معرفی شده است تا طرفداران سریال در قالب یک بازی ویدئویی این سریال را تجربه کنند. بازی Peaky Blinders در سبک پازل-مخفی کاری با کمی عنصر استراتژی است که قطعا برای طرفداران سرگرم کننده و جذاب خواهد بود.

در این عنوان شما نقش Tommy Shelby را ایفا کرده و باید به مدیریت گروه خود بپردازید و داستان را پیش ببرید. داستانی پرچالش و مخفی کاری که پازل‌های نسبتا سختی هم در آن به چشم می‌خورد. به گفته استودیو سازنده، این بازی در تاریخ ۲۰ آگوست سال جاری منتشر برای پلی استیشن ۴، پی سی، اکس باکس وان و نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد.

مشخص نشده آیا بازی پیکی بلندرز مسترمایند را روی کنسول‌های نسل نهمی هم می‌توان تجربه کرد یا خیر.

لطفا نظر خود را درباره تاریخ انتشار بازی Peaky Blinders: Mastermind به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: