بازی-Street-Fighter5

شخصیت‌های جدید بازی Street Fighter 5 هفته آینده معرفی می‌شوند

توسط میلاد یزدی در ۸ مرداد ۱۳۹۹ , ۱۷:۰۱

کمپانی کپکام در اکانت رسمی توییتر خود، اعلام کرد که هفته آینده یک لایو استریم ویژه برای بازی Street Fighter 5 خواهد داشت که در آن از شخصیت‌های جدید سیزن‌پس بازی رونمایی می‌کند. با دنیای بازی همراه باشید.

با تمام فراز و نشیب‌ها، کمپانی کپکام هنوز به پشتیبانی از بازی Street Fighter 5 می‌پردازد. طبق آخرین اخبار بازی، اوایل سال جاری میلادی بود که این استودیو، Street Fighter 5: Champion Edition را منتشر کرد. این بازی مجموعه‌ای از تمام محتواهایی بود که تا پیش از آن برای نسخه شماره پتج بازی منتشر شد بود. علاوه بر آن در نسخه Champion Edition کاراکتر‌های جدیدی مانند Seth از Street Fighter 4 به بازی اضافه شدند. اکنون به نظر می‌رسد هفته آینده اطلاعات زیادی از یک سیزن‌پس جدید برای بازی در راه باشد.

در توییت اخیر اکانت توییتر کمپانی کپکام، تایید شد که یک لایو استریم جهانی در هفته آینده و در تاریخ ۵ اگوست (۱۵ مرداد) در ساعت ۹:۳۰ دقیقه شب چهارشنبه به وقت تهران، برای این بازی برنامه‌ریزی شده است. در این برنامه در کنار معرفی چند شخصیت تازه برای Street Fighter 5، مهمانان ویژه و به‌روزرسانی مخصوصی برای esports این بازی معرفی خواهند شد. این برنامه به‌طور زنده از طریق کانال یوتیوب و توییچ کمپانی کپکام قابل مشاهده است.

یک به‌روزرسان جدید برای Street Fighter 5 در راه است. هفته آینده لایو استریم ما را با معرفی شخصیت‌های جدید و اخبار تازه پیرامون این بازی در تاریخ ۵ اگوست تماشا کنید.

تا کنون می‌دانیم که سیزن‌پس بعدی Street Fighter 5، پنج کاراکتر جدید و ۳ مرحله تازه را به بازی اضافه خواهد کرد. انتظار می‌رود تعدادی از شخصیت‌های قدیمی به بازی برگردند. اما معرفی کاراکترهای جدید با توانایی‌های تازه نیز هیجان‌انگیز خواهد بود.

به نظر شما چه شخصیت‌هایی به بازی اضافه خواهند شد؟ تاریخ انتشار سیزن‌پس جدیداین بازی چه زمانی است و کپکام چه قیمتی برای آن در نظر خواهد گرفت. نظرات خود را با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: