بازی Fable

شایعه: بازی Fable به هیچ عنوان در سبک MMO نیست

توسط محسن شجاعی در ۴ مرداد ۱۳۹۹ , ۲۰:۵۲

طبق شایعات جدید سبک بازی Fable جدید به هیچ عنوان MMO نخواهد بود اما احتمال وجود برخی المان‌های آنلاین وجود خواهد داشت. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از مدت‌ها انتظار بالاخره در جریان رویداد دیجیتالی انحصاری مایکروسافت از بازی Fable رونمایی شد. این عنوان از مدت‌ها پیش کانون اخبار و شایعات گوناگون بود. تریلر منتشر شده از بازی دقیقا یادآور دورنمایه همیشگی مجموعه بود و خاطرات زیادی را برای طرفداران قدیمی زنده کرد. متسافانه سازندگان از ارائه هرگونه جزئیات خودداری کردند و اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست. شایعات قبل از معرفی بازی به یک عنوان تمام آنلاین و MMO اشاره داشتند که از لحن داستان محور مجموعه به دور بود. حال شایعات جدید کاملا اخبار قدیم را تکذیب می‌کنند.

وبسایت Windows Central در مقاله‌ای مدعی شد بنابراین منباع کاملا موثق اطمینان دارد دکه این بازی یک عنوان MMO نخواهد بود. منظور از این منابع می‌تواند المان‌های سرورهای بازی باشد که به هیچ عنوان با یک بازی تمام آنلاین هم‌خوانی ندارد.

لازم به ذکر است تمامی اطلاعات منتشر شده صرفا در حد شایعه هستند و باید منتظر اخبار رسمی از سوی سازندگان باشیم.

تریلر معرفی بازی فانتزی اغراق آمیز را با حس شوخ طبعی ترکیب می‌کند. موردی که هموراه هواداران مجموعه انتظار آن را دارند. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را تماشای کنید.

فارغ از نمایش یک شهر فانتزی عظیم و “یک شروع تازه” سازندگان از ارئه جزئیات دیگر خودداری کردند. این بازی برای پلتفرم‌های Xbox Series X و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و مانند تمامی عناوین معرفی شده در رویداد امشب، از روز عرضه روی سرویس گیم پس در دسترس خواهد بود.

تاریخ دقیق انتشار بازی هنوز مشخص نیست اما به احتمال قوی بازی سال آینده میلادی روانه بازار خواهد شد. آخرین نسخه مجموعه سال ۲۰۱۶ لغو شد و از آن زمان تا کنون این مجموعه فانتزی در سکوت کامل خبری فرو رفته بود. باید منتظر ماند و دید آیا Playground از پس برآورده ساختن انتظارات هواداران مجموعه برمی‌آید یا خیر.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: