بازی Hello Neighbor 2

تماشا کنید: بازی Hello Neighbor 2 معرفی شد [Xbox Games Showcase]

توسط بهنام میرزائی در ۳ مرداد ۱۳۹۹ , ۱۴:۰۷

بازی Hello Neighbor 2 طی رویداد دیجیتالی Xbox Games Showcase معرفی شد و با توجه به تریلر معرفی آن، طرفداران به شدت می‌توانند نسبت به استفاده از پتانسیل واقعی بازی امیدوار باشند. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، Hello Neighbor از آن جمله بازی‌ها است که به‌نظر می‌رسید ایده جالب و هیجان انگیزی حداقل روی کاغذ داشته باشد، که البته متاسفانه در اجرای آن کاملا با شکست مواجه شد. ایده‌ی کلی بازی پتانسیل بالایی دارد و ممکن است که به زودی شاهد تحقق آن باشیم. طول رویداد دیجیتالی مایکروسافت تحت عنوان Xbox Games Showcase بازی Hello Neighbor 2 معرفی شد که در ادامه می‌توانید تریلر آن را مشاهده کنید:

محیط جهان باز و هوش مصنوعی خود آموزی را در بازی می‌بینیم که گویا توسط استودیو Eerie Guest توسعه داده شده است. توسعه دهنده نسخه‌ی اولیه بازی Dynamic Pixels بود که گویا این‌بار به استودیوی دیگری محول شده است و وعده‌ی تحقق مفهوم بهتری از ترس در بازی را به مخاطبین داده‌اند. در تریلر معرفی بازی، تعدادی از فوتاژهای جالب گیم‌پلی بازی را می‌بینیم که به‌طور قطع دلگرم کننده، حاوی صحنه‌های مخفی کاری، تعقیب و گریز و المان‌های جالب دیگر است.

بازی Hello Neighbor 2 برای پلتفرم‌های Xbox Series X، Xbox One و PC منتشر خواهد شد و هنوز تاریخ انتشاری برای آن ذکر نشده است. نظرات خود را در مورد انتظارات خود از این بازی با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید: بازی Hello Neighbor 2 معرفی شد [Xbox Games Showcase]”

  1. هاههاها دوستان این بازی فقط برای xboxe one xbox seris x و pc میاد برای ps4 نمیاد هاهاها دلتون بشکنه اونایی که xbox one ندارند من که خودم دارم میرم میگیرم بازیش میکنم😎😎😎 :13:

    ۱ ۱