بازی Cyberpunk 2077

بررسی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷؛ تریلر، داستان و معرفی شخصیت ها

توسط بهنام میرزائی در ۳۱ تیر ۱۳۹۹ , ۱۲:۳۰

استودیو سی دی پراجکت رد سال‌هاست توسعه بازی Cyberpunk 2077 را آغاز کرده و بزودی باید شاهد انتشار آن روی پلتفرم‌های مقصد باشیم. حال به تازگی اطلاعاتی درباره اتمام مراحل این عنوان منتشر شد. همراه با دنیای بازی باشید.

بازی Cyberpunk 2077 یکی از عناوین مورد انتظار سال ۲۰۲۰ است و بعد از انتشار تریلر سایبرپانک ۲۰۷۷ توسط استودیوی سانزده، ما انتظار داریم پس از تاخیرهای پی در پی نهایتا نوامبر امسال منتشر شود. استودیو لهستانی CD Projekt RED تاکنون جزئیات فراوانی از مراحل بازی سایبر پانک ۲۰۷۷ آشکار کرده است. حال به تازگی وب سایت spidersweb مصاحبه‌ای با یکی از عوامل سازنده بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ داشته و اطلاعاتی را آشکار کرده است.

Pawel Sasko طراحی اصلی بازی بیان داشت:

ما ساختار بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ را براساس بررسی که از The Witcher 3 داشتیم، ساختیم. Witcher ساختار خاصی را دربرمی‌گرفت که موجب شد برای بازی جدید نیز به آن توجه داشته باشیم. شاید سایبرپانک داستان متفاوتی نسبت به ویچر داشته باشد، اما ساختار مراحل شبیه به هم هستند و الگوبرداری در توسعه عنوان جدید داشتیم. برنامه جدید موجب شده تا طراحی مراحل متفاوت در مقایسه با عناوین قبل داشته باشیم و به نوعی طرح قبلی با این بازی کامل شده است. شما در بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ نیازی نیست که مراحل اصلی را برای اتمام کامل بازی تمام کنید. کافیست مراحل فرعی به انتها رسیده و در نتیجه شاهد تمام شدن کامل خواهید بود.

بازی Cyberpunk 2077

او افزود:

با طراحی جدید مراحل بازی Cyberpunk 2077 سعی کردیم بازیکنان بتوانند بدون تلف کردن وقت به انتها بازی برسند. البته برخی بازیکنان ممکن است بخواهند به اتمام مراحل اصلی هم بپردازند که ما این راه را برای آنها باز گذاشتیم.

در بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ تعامل با دیگر افراد اهمیت دارد و استودیو CD Projekt RED سعی داشته تا یک گیم پلی غنی و پیچیده را پیش روی بازیکنان قرار دهد. شخصیت اصلی یک فرد سایبرپانکی به نام V است و در این میان چالش‌های بزرگ و دشمنانی در قالب باندهای مختلف دارد.

بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ در تاریخ ۱۹ نوامبر برای رایانه شخصی، استیدیا، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشر خواهد شد. نسخه پلی استیشن ۵ و اکس باکس سری اکس تا اواخر سال ۲۰۲۰ منتشر نخواهد شد.

تریلر گیم پلی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷

در جریان رویداد E3 2018 تریلر سینماتیک جذابی از این بازی منتشر شد. تا به حال تیزرهای کوتاهی در ارتباط با بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ از طرف این استودیو منتشر شده بود که نکته خاصی را از این عنوان بازگو نمی‌کرد؛ اما حالا بعد از تقریبا ۶ سال از معرفی بازی در سال ۲۰۱۲، در آخرین دقایق کنفرانس مایکروسافت این استودیوی دوست‌داشتنی تکه‌ای بزرگ‌تر از پازل خود را رونمایی کرد: یک تریلر سینماتیک جذاب! در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی Cyberpunk 2077 را مشاهده کنید:

گیم پلی سایبرپانک ۲۰۷۷ نیز توسط استودیوی سازنده، در یک ویدیوی حودا ۵۰ دقیقه‌ای فراهم شده است که می‌توانید از سایت یوتیوب مشاهده کنید.

تاریخ انتشار سایبرپانک ۲۰۷۷

تریلر جدید بازی Cyberpunk 2077

استودیو لهستانی سی‌دی پراجکت رد باز هم در زمان عرضه عنوان مورد انتظار خود تجدید نظر کرد. در ابتدا قرار بود بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ شازندهم آگوست عرضه شود و تاریخ دوم انتشار بازی هفدهم سپتامبر بود. علت این تاخیر جدید”پولیش بیشتر و رفع باگ‌های بازی” بیان شد. این موضوع را رئیس استودیو آقای آدام بادوفسکی در صفحه توئیتر شخصی خود اعلام کرد. متن این اعلامیه در مورد بازی Cyberpunk 2077 به این شرح است:

آن دسته از مخاطبان که با راه و روش توسعه بازی در استودیو ما آشنا هستند، می‌دانند که عنوانی که تکمیل نشده باشد را عرضه نخواهیم کرد. بازی زمانی آماده عرضه است که تکمیل شده باشد. ما کاملا به این موضوع معتقدیم و صرفا آن را برای جلب توجه نمی‌گوییم. حتی اگر به خاطر این  تصمیم با عواقب مواجه شویم. می‌دانیم تصمیم به تاخیر مجدد می‌تواند به قیمت اعتماد به ما و فروش بازی تمام شود. اتخاذ این تصمیم واقعا برای ما دشوار بود.

با تمام این احوال اما، احساس می‌کنیم این تصمیم درستی بود. بار دیگر بابت طولانی کردن انتظار شما، پوزش می‌طلبیم. ما می‌خواهیم بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ تبدیل به عنوانی شود که تا سالیان در خاطر شما باقی بماند. در پایان امیدواریم علت این تصمیم را درک کنید.

تمام محتوا و گیم‌پلی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ آماده است. تمام ماموریت‌ها، کات‌‌سین‌های سینمایی، آیتم‌ها، هر آن چیزی که Night City درون خود جای داده تماما در دسترس است اما، با وجود این همه محتوا و سیستم پیچیده که تک تک المان‌های آن با هم هم‌پوشانی دارد. ما باید بار دیگر تمام موارد را بررسی کنیم و باگ‌های آن را رفع کنیم. یک جهان بزرگ به معنای المان‌های فراوانی است که باید اصلاح شود.

بدین ترتیب بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ روز پنج‌شنبه ۲۹ آبان (۱۹ نوامبر) روانه بازار خواهد شد.

نقد سایبرپانک 2077

طبق آخرین اخبار بازی، بازی Cyberpunk 2077 قصد دارد که محتوای کامل و البته مسئله‌داری نسبت به ژانری که پایه و اساس بازی از آن آفریده شده است، ارائه دهد. درحالی که این بازی برخلاف سایر بازی‌های جهان باز، ارتباط کمتری با خشونت و تخریب‌های مربوط با آن خواهد داشت، اما هنوز هم صحنه‌های خون آلود زیادی خواهد داشت. حتی طی همین هفته هم اعلام شد که اگر بازیکنان مایل باشند، می‌توانند خشونت و افسارگسختگی آثاری همچون GTA V را در بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ نیز داشته باشند.

مطابق یک گزارش مطبوعاتی که در مورد نسخه‌ی استرالیایی بازی و اذعان به اینکه بازی بدون تغییر در این کشور عرضه خواهد شد، خبر می‌رسد که اما نسخه‌ی ژاپنی جدیدترین ساخته استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Projekt RED) همراه با تغییرات گسترده خواهد بود. مواردی صحنه‌های خشونت آمیز و خون آلود و مواردی از این دست، در لیست موارد تغییر این نسخه قرار دارد.

اگر با کشور ژاپن آشنا هستید، احتمالا از چنین امری تعجب نخواهید کرد. این کشور تمایل زیادی به اعمال دستورالعمل‌های سخت‌گیرانه در قبال محتوای خشونت آمیز بازی‌ها دارد و به‌نظر می‌رسد که چنین موردی، بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ را تحت فشار خواهد گذاشت. اگر سابقه‌ی سکونت در این کشور را داشته‌اید، یا یکی از بستگان‌تان در این کشور حضور دارد، احتمالا چنین حقیقی برای‌تان تاکنون آشکار شده است. با این حال روش‌هایی برای دور زدن این سانسور مخصوصا برای دارندگان رایانه‌های شخصی وجود دارد. بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ در تاریخ ۲۹ آبان (۱۹ نوامبر) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و PC عرضه خواهد شد.

خرید سایبرپانک ۲۰۷۷

طی اعلامیه رسمی استودیوی سی دی پراجکت رد،‌ نتایج برآورد مالی این شرکت در نیمه اول ساله ۲۰۲۰، برای آن‌ها بهترین سال عمر خود را در هر دو بخش سود و درآمد داشته‌اند. به دلیل حمایت‌های همه جانبه‌ بازیکنان از این استودیو در سال‌های اخیر باعث شد که سی دی پراجکت رد به عنوان بزرگ‌ترین استودیوی تولید کننده بازی‌های رایانه‌ای در قاره اروپا شناخته شده و گوی رقابت را از کمپانی یوبی‌سافت (Ubisoft) سرقت کند. در اعلامیه رسمی مذکور درمورد برآورد مالی این شرکت، نام بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ هم به چشم می‌خورد که گفته شده است در مراحل پایانی توسعه خود قرار دارد. حال امکان پیش خرید بازی نیز در صفحه استیم آن فراهم شده است. این دسته از کاربران می‌توانند بازی Cyberpunk 2077 را زودتر از موعد نسبت به بازیکنان دیگر تجربه کنند.

سیستم موردنیاز بازی سایبرپانک ۲۰۷۷

دانلود بازی سایبرپانک 2077

علارغم اینکه بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ با تاخیرهای زیادی روبرو شده است، اما روند توسعه بازی همچنان مراحل پایانی خود را می‌گذراند و استودیو سازنده هم هنوز چیزی در مورد سیستم موردنیاز بازی اعلام نکرده است. به همین دلیل، ما هنوز به‌طور ویژه نمی‌توانیم که چه سخت‌افزار ویژه‌ای برای اجرای بازی مناسب خواهد بود. در ادامه ما مشخصات پیش بینی شده را برای‌تان آورده‌ایم و انتظار داریم که این سیستم به‌طور بهینه برای اجرای بازی Cyberpunk 2077 کافی خواهد بود. بازی Cyberpunk 2077 سیستم مورد نیاز مطلوبی نسبت به سیستم‌های امروزی خواهد داشت و احتمالا، کاربران کمتر از دیدن آن شگفت زده می‌شوند.

CPU: Intel Core i5-4670K 3.4GHz / AMD Ryzen R5 1600
RAM: ۱۶ GB RAM
HDD: ۷۰ GB of space
GPU: AMD Radeon RX Vega 64 8GB or NVIDIA GeForce GTX 1070
OS: Win 10 64
Direct X: Version 12
Screen Resolution: ۱۰۸۰p

با تمام این‌ها، بعد از انتشار و بررسی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ می‌توان حرف‌های زیادی در مورد این اثر و موفقیت‌های احتمالی آن بیان کرد. نظرات خود را پیرامون اتمام مراحل بازی Cyberpunk 2077 با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: