بازی F-Zero

حساب کاربری جدیدی برای بازی F-Zero کشف شد

توسط مهتاب جهاندار در ۲۹ تیر ۱۳۹۹ , ۱۸:۴۸

به نظر رسیده کشف حساب جدید توییتر برای عناوین نینتندو در حال تبدیل شدن به یک موضوع معمولی است. به تازگی نیز حساب توییتر جدید بازی F-Zero آشکار شده است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

اخیرا بود که شاهد آشکار شدن حساب توییتر جدید Super Mario 35th anniversary بودیم و گویی نینتندو قصد دارد چنین عنوانی را بزودی ارائه دهد. حساب توییتر جدید بازی F-Zero با نام FZeroJP آشکار شده و به نظر می‌رسد نینتندو قصد دارد آن را برای نینتندو سوییچ منتشر کند.

شاید این حساب کاربری ارتباطی با حساب Super Mario 35th anniversary داشته باشد، اگرچه دقیقا مشخص نیست. در همین بین آدرس ایمیل حساب دقیقا همان چیزی است که نینتندو برای Super Mario 35th anniversary به ثبت رسانده است.

با این حساب نینتندو روی عنوان جدید برای کنسول نینتندو سوییچ مشغول کار است. البته حساب‌های توییتر دیگری چون Super Smash Bros. و Splatoon هم کشف شده است. همانطور که گفته شد، نینتندو این روزها در باز کردن حساب جدید مرموز فعال شده و پیدا نیست هدف این شرکت چیست.

البته یک حساب کاربری جدید توییتر بدان معنا نیست که به قطع یقین ما عنوان جدید F-Zero را برای کنسول نسل فعلی نینتندو شاهد خواهیم بود. از آنجایی که این بازی مدت‌ها خبری از آن نشد، احتمال می‌رود شرکت ژاپنی برنامه‌ای برای انتشار نسخه جدید آن داشته باشد. بازی که علاقمندان آن بیشتر ژاپنی‌ها هستند و در حساب توییتر کشف شده نیز به JP اشاره شد.

لطفا نظرتان را درباره حساب توییتر جدید بازی F-Zero با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: