سایت Metacritic

نمره کاربران سایت Metacritic از این پس با تاخیر منتشر خواهد شد

توسط مهتاب جهاندار در ۲۹ تیر ۱۳۹۹ , ۲۳:۰۰

سایت Metacritic را می‌توان مرجع امتیازدهی به آثار سرگرمی همچون سریال، فیلم، بازی‌های ویدئویی و برخی دیگر دانست. در این بین پایگاه مورد اشاره برای امتیازدهی کاربران تغییر رویه داده است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

متاسفانه هنگامی که یک بازی منتشر می‌شد، کاربران به سرعت نظر خود را درباره بازی مورد اشاره در متاکریتیک به اشتراک می‌گذاشتند. حال به تازگی این پایگاه تاخیر ۳۶ ساعته‌ای در نظردهی کاربران به وجود آورده تا آنها با انجام بازی نظر دقیق و درستی درباره عنوان موردنظر داشته باشند.

بنا بر گزارش‌ها، Metacritic تأیید کرد که تغییر سیاست به دلیل نظردهی نادرست بازیکنان برای یک عنوان خاص است. سخنگو متاکریتیک در گفتگو با Gamespot بیان داشت:

ما اخیراً مدت انتظار ۳۶ ساعته را برای همه بررسی‌های کاربران در بخش بازی‌ها اجرا کردیم تا اطمینان حاصل شود گیمرهای ما زمان لازم برای انجام این عناوین می‌گذارند و نظر بیهوده نمی‌دهند. این دوره انتظار جدید برای بررسی کاربران، در بخش بازی‌های Metacritic به پایان رسیده و مبتنی بر تحقیقات داده محور و با ورود منتقدین و کارشناسان صنعت است.

بنابراین اگر شما می‌خواهید به سرعت نظری درباره بازی جدیدی چون Ghost of Tsushima یا Paper Mario: The Origami King بگذارید، در همان ابتدا انتشار این قابلیت را نداشته و با گذشت ۳۶ ساعت این امکان به بازیکنان داده می‌شود.

بسیاری از افراد به دلیل نظر نادرست کاربران از خرید یک بازی به اصطلاح موفق صرف نظر کرده و همین امر موجب می‌شد تا دیدگاه متفاوتی به وجود بیاید. تغییر سیاست جدید متاکریتیک امیدواریم به اصلاح این امر پرداخته و بازیکنان به سرعت نظردهی اشتباه نداشته باشند.

از این رو بایستی بیان داشت که تغییر اعمال شده بسیار موثر واقع خواهد شد و حال باید منتظر ماند تا مشخص شود واکنش کاربران به این موضوع چیست. لطفا نظر خود را درباره رویه جدید سایت Metacritic با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: