بازی-Gears-of-War-5-روی-Xbox-Series-X

به‌زودی اطلاعاتی از عملکرد بازی Gears of War 5 روی Xbox Series X منتشر می‌شود

توسط میلاد یزدی در ۲۷ تیر ۱۳۹۹ , ۱۱:۰۷

روز گذشته اعلام شد که در رویداد Inside Unreal، اطلاعات جدیدی از عملکرد بازی Gears of War 5 روی Xbox Series X ارائه خواهد شد. با دنیای بازی همراه باشید.

سال گذشته میلادی بود که شاهد عرضه Gears of War 5، یکی از کلیدی‌ترین فرنچایز‌های مایکروسافت بوده‌ایم. هر چند که هسته مرکزی گیم‌پلی بازی، نسبت به عنوان‌های پیشین خود تغییر چندانی نکرده بود، اما با این حال Gears 5 موفقیت‌های تجاری قابل قبولی را کسب کرد. چندی پیش اعلام شد که بازی، روی کنسول Xbox Series X نیز عرضه خواهد شد. با توجه به اخبار بازی، ممکن است به‌زودی اطلاعات بیشتری در این خصوص منتشر شود.

در روزهای گذشته اعلام شد که در برنامه Inside Unreal، احتمالاً اطلاعاتی در مورد بازی Gears Tactics روی رایانه‌های شخصی و Gears of War 5 روی کنسول بعدی مایکروسافت ارائه شود. چندان مشخص نیست که دقیقا چه چیزی از این بازی‌ها خواهیم دید. اما همان‌طور که می‌دانیم، این برنامه در رابطه با ویژگی‌ها و خصوصیات موتور بازی‌سازی Unreal Engine است.

قرار است جدید‌ترین جنبه‌های ویژگی‌های جالب Gears Tactics روی رایانه‌های شخصی و Gears ۵ روی کنسول Xbox Series X نشان داده شود. برخی از فناوری‌های جدید بازی مانند سیستم انیمیشن‌های صورت، پویایی حرکت شخصیت‌ها، روشنایی محیط بازی و موارد دیگر نیز مورد بررسی قرار خواهد گفت. این مساله باعث می‌شود تا با این بازی‌ها بیشتر آشنا شوید.

بازی Gears of War 5 در حال حاضر روی کنسول Xbox One و رایانه‌های شخصی در دسترس علاقمندان قرار دارد. پیش‌تر تایید شده که این عنوان روی Xbox Series X از قابلیت Smart Delivery پشتیبانی خواهد کرد. جدیدترین بازی از فرنچایز Gears، بازی Gears Tactics بوده است که در سبک استراتژی/تاکتیکی مانند XCOM است و در هنگام عرضه، رتبه اول فروش را روی استور استیم کسب کرده بود.

نظرات خود را در مورد Gears ۵ برای عرضه روی کنسول Xbox Series X با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: