تاریخ-عرضه-Watch-Dogs:-Legion

به تعویق افتادن تاریخ عرضه Watch Dogs Legion باعث شد تا بازی بهبود های فراوانی پیدا کند

توسط میلاد یزدی در ۲۳ تیر ۱۳۹۹ , ۱۹:۳۸

طبق گفته کارگردان بازی، به تعویق افتادن تاریخ عرضه Watch Dogs: Legion در سال گذشته میلادی، باعث شد تا بازی بهبود‌های فراوانی پیدا کند. با دنیای بازی همراه باشید.

طبق برنامه‌ریزی‌هایی که در سال گذشته کمپانی یوبی‌سافت انجام داده بود، بازی Watch Dogs: Legion قرار بود در ماه مارس سال جاری عرضه شود. اما این بازی مانند چند عنوان دیگر این استودیو در هفته‌های پایانی سال ۲۰۱۹، تا تاریخی نامعین به تعویق افتاد. دیشب اما پس از انتظار‌های زیاد و در برنامه Ubisoft forward، تاریخ انتشار این بازی با پخش تریلری مشخص شد. توسعه‌دهندگان در هنگام تاخیر بازی در سال گذشته گفته بودند که از زمان اضافه‌ی بدست آمده در جهت بهبود حداکثری بازی استفاده خواهند نمود. اکنون و با آنچه که در تریلر شب گذشته دیدیم، به نظر می‌رسد که جهان بازی بسیار خوب کار شده است.

کلینت هاکینگ (Clint Hocking) کارگردان خلاقیت بازی Watch Dogs: Legion، در گفتگویی با رسانه IGN گفته است که تاخیر بازی به تیم توسعه‌دهنده اجازه داد تا به ایده‌هایی که فکر می‌کردند در دسترس نیست بیشتر فکر کنند و آنها را اثر پیاده‌سازی نمایند.

تعویق بازی به ما اجازه داد ایده‌هایی که با توجه به محدودیت‌های زمانی آن دوره، در دسترس نبودند را بهبود دهیم و در بازی اجرا کنیم. بنابراین فکر می‌کنم مهم‌ترین کاری که انجام دادیم، اصلاح توانایی‌هایی است که در شخصیت‌های دنیای بازی پیدا می‌شود. در نتیجه کاراکتر‌های بسیار خوبی در بازی وجود دارد که به نوعی از دل توانایی‌های پیاده‌سازی شده بیرون می‌آیند.

هاکینگ توضیح داد که «شخصیت‌های مختلف با تفاوت‌های واقعی و ملموس»، یکی از بزرگ‌ترین پیشرفت‌های بازی است. وی گفت که این ویژگی‌های کاراکتر‌ها، در متن داستان بازی و پیش‌زمینه آنها معنا پیدا می‌کند. هاکینگ همچنین در مورد مکانیک uprising در بازی توضیح داد که به واسطه فرصت بیشتری که داشته‌اند در بازی قرار گرفته است.

هنگامی که تمام ماموریت‌های ویژه را به پایان برسانید، یک ماموریت آزاد‌سازی شهر باز خواهد شد که گیم‌پلی بی‌نظیر و چالشی دارد. این امر باعث می‌شود افراد مختلف در سطح شهر اصطلاحاً برخیزند و باعث می‌شود تا جذب آنها ساده‌تر شود. در واقع در این مسیر گیمر واقعا احساس می‌کند که در حال پس گرفتن شهر است.

بازی Watch Dogs: Legion در تاریخ ۲۹ اکتبر (۸ آبان)  برای کنسول‌های PS4، Xbox One، رایانه‌های شخصی و پلتفرم گوگل استدیا منتشر خواهد شد.

نظرات خود را در مورد بهبود‌های ایجاد شده به واسطه به تعویق افتادن تاریخ عرضه Watch Dogs: Legion با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: