بحران-در-استودیو-Ubisoft

دامنه بحران در استودیو Ubisoft حالا به مدیران ارشد این کمپانی رسیده است

توسط میلاد یزدی در ۲۲ تیر ۱۳۹۹ , ۱۹:۲۸

با اعلام در یک بیانیه مطبوعاتی در روز گذشته، بحران در استودیو Ubisoft این‌بار تعدادی از مدیران ارشد این مجموعه را مجبور استعفا کرده است. با دنیای بازی همراه باشید.

سرگی هسکوئت (Serge Hascoët)، ینیس مالات (Yannis Mallat) و سیبل کرنت (Cécile Cornet) از مدیران ارشد کمپانی یوبی‌سافت، پس از اتهامات بی‌شمار روزها و هفته‌های گذشته نسبت به وجود آزار و اذیت‌های جنسی در استودیو، شرکت Ubisoft را ترک خواهند کرد.

یوبی‌سافت استعفای هر سه این اشخاص را در بیانیه مطبوعاتی خود که روز گذشته در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته، اعلام کرده است. این مساله نشانه‌ای از آغاز کار Yves Guillemot مدیر عامل جدید مجموعه است. وی پیش‌تر در اعلامیه ای گفته بود که بخش‌هایی از استودیو یوبی‌سافت نیازمند بازی‌بینی‌های اساسی در نیروی انسانی خود هستند.

هسکوئت بالاترین عضو تیم خلاقیت یوبی‌سافت بوده است که تقریباً رو توسعه تمام بازی‌های این مجموعه نظارت داشته است و حالا با توجه به شرایط شکل گرفته در فضای کاری یوبی‌سافت، مجبور به ترک این کمپانی شده است. مالات نیز مدیر عامل استودیو کانادای یوبی‌سافت بوده و کرنت هم رئیس منابع انسانی این کمپانی در سطح جهان بوده است. کرنت با توجه به جایگاه شغلی خود، مسئولیت رسیدگی به شکایات کارکنان را نیز داشته است.

مدیر عامل یوبی‌سافت گفته است که در حال انتصاب شخص دیگری برای مدیریت منابع انسانی این مجموعه هستند و پس از آن از یک شرکت بین‌المللی برای بررسی و اصلاح رویه‌ها و سیاست‌های HR کمک خواهند گرفت.

یوبی‌سافت متاسفانه در تعهد خود برای تصمین یک محیط کاری امن برای کارمندان کوتاهی کرده است. این مساله قابل قبول نیست. رفتار‌های سمی در تضاد با ارزش‌هایی هستند که یوبی‌سافت در اولویت خود قرار داده است. من متعهد به اجرای تغییراتی اساسی در مجموعه یوبی‌سافت هستم تا فرهنگ موجود کاری در این استودیو بهبود یافته و تقویت شود. ما به جلو حرکت خواهیم کرد و انتظار دارم تمام مدیران در سرتاسر شرکت و در تمام جهان، بهترین فضای کاری را برای کارکنان ایجاد نمایند.

مدتی قبل بود که اشرف اسماعیل (Ashraf Ismail) کارگردان بازی Assassin’s Creed Valhalla نیز به دلیل اتهامات وارد شده در خصوص مسائل اخلاقی، مجبور به ترک استودیو یوبی‌سافت شد. این کمپانی در حالی این روزهای بحرانی را پشت سر می‌گذارد که محتواهای زیادی از بازی‌های آینده آنها یکی پس از دیگری به بیرون درز می‌کند.

نظرات خود را در مورد وجود بحران در استودیو Ubisoft با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: