نشان تجاری Tomb Raider Ultimate Experience

نشان تجاری Tomb Raider Ultimate Experience توسط اسکوئر انیکس ثبت شد

توسط بهنام میرزائی در ۲۰ تیر ۱۳۹۹ , ۱۰:۴۷

نشان تجاری Tomb Raider Ultimate Experience توسط کمپانی اسکوئر انیکس به ثبت رسیده است و طرفداران می‌توانند امیدوار باشند که بعد از یک‌سال بالاخره خبر جدیدی از این مجموعه بشنوند. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، اکنون بیش از یک سال از آخرین نسخه منتشر شده از مجموعه Tomb Raider یعنی بازی Shadow of the Tomb Raider می‌گذرد. این بازی پایان بخش داستان اصلی سه‌ گانه‌ی بازسازی شده‌ی این مجموعه بود و هیچ کس نمی‌تواند با اطمینان خاطر در مورد آینده‌ی این مجموعه صحبت کند. اما گویا در این نقطه می‌توانیم اشاره‌ی کوچکی از آینده‌ی این سری داشته باشیم، اما بازهم ابهامات زیادی در مورد آن وجود دارد.

نشان تجاری جدیدی به‌صورت مخفف T.R.U.E توسط کمپانی اسکوئر انیکس (Square Enix) ثبت شده است که گویا به‌عنوان Tomb Raider Ultimate Experience اشاره کرد. اگرچه هنوز نمی‌توان مشخص کرد که این عبارت بخشی از این عنوان است، یا کل آن. هیچ پلتفرمی در این رابطه ذکر نشده است، بنابراین هر حدسی می‌توان در مورد آن مطرح کرد. این نشان می‌تواند نسخه بهبود یافته‌ای از بازسازی سه گانه‌ی این مجموعه برای کنسول‌های نسل بعد باشد، یا شاید هم مجموعه‌ای از تمام عناوینی که به نوعی حتی قبل از بازسازی وجود داشته‌اند.

بعد از بازی Shadow of the Tomb Raider گفته شد که این مجموعه به‌طور قطع آینده‌ای خواهد داشت، اما قصد دارد شروع آرامی نسبت به بازی‌های اولیه این مجموعه داشته باشد. به‌هر حال انتظار داریم که در آینده اطلاعات بیشتری در مورد Ultimate Experience منتشر شود.

نظرات خود را در مورد ثبت نشان تجاری جدید این مجموعه با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: