سرویس-YouTube-Gaming

نینجا از این پس روی سرویس YouTube Gaming استریم خواهد کرد

توسط میلاد یزدی در ۱۹ تیر ۱۳۹۹ , ۱۴:۳۳

نینجا روز گذشته در اکانت توییتر خود با قرار دادن لینک کانال یوتیوب، اعلام کرد که از این پس روی سرویس YouTube Gaming استریم خواهد کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

پس از چند هفته دور بودن از استریم کردن، Ninja استریمر معروف، بازگشت خود را اعلام کرد. اما این‌بار در بستر یوتیوب. هفته گذشته بود که اخباری مبنی بر تعطیلی سرویس استریم Mixer که متعلق به کمپانی مایکروسافت بوده است منتشر شد. Ninja یکی از بزرگ‌ترین استریم‌های این پلتفرم بوده که حالا با تعطیلی میکسر از این پس روی سرویس YouTube Gaming استریم‌های خود را منتشر خواهد کرد.

پس از چند هفته گمانه‌زنی‌های فراوان، اکنون می‌دانیم که Ninja یکی از معروف‌ترین استریمر‌های بازی Fortnite، از این پس روی سرویس YouTube Gaming فعالیت خواهد کرد. به نظر می‌رسد که این تصمیم نینجا، به اجبار به دلیل تعطیلی سرویس Mixer‌ و ادغام آن با Facebook Gaming به او تحمیل شده باشد. Ninja‌ و Shroud دو تن از استریمرهای مهمی بودند که سال گذشته طی قرارداد‌هایی جداگانه و انحصاری به پلتفرم Mixer ملحق شدند و اکنون با تعطیلی این سرویس، Ninja با آزادی عمل، مکان بعدی خود را برای استریم کردن انتخاب کرده است. از همین رو او دیشب در اکانت توییترش، لینک کانال یوتیوب خود را به اشتراک گذاشته است.

البته از جهتی دیگر اگر این مساله دیده شود، گویا Ninja با تعطیلی میکسر انتخاب دیگری جز یوتیوب‌گیمینگ نداشته است. جدایی او از توییچ برای هر دو طرف نامطلوب بود و تقریباً امکان بازگشت نینجا به این سرویس وجود نخواهد داشت. مقررات توییچ برای استریمر‌ها بسیار سخت‌گیرانه است و همین چند وقت پیش بود که این سرویس یکی از استریمر‌های معروف به نام Dr. Disrespect را برای همیشه از فعالیت روی Twitch منع کرد. اتفاقی که هنوز دلیلی مشخص برای آن از سوی هیچ کدام از طرفین اعلام نشده است.

شایعاتی وجود دارد که Ninja امروز بیانیه‌ای در خصوص فعالیت روی یوتیوب منتشر می‌کند. روز گذشته وی به‌طور آزمایشی در حال تست این پلتفرم و برخی از ویژگی‌های آن بوده است. البته به نظر نمی‌رسد که یوتیوب برای فعالیت این استریمر روی سرویس خود، قراردادی انحصاری با وی امضا کرده باشد. اما به هر صورت برای دریافت اخبار جدید‌تر باید کمی بیشتر صبر کنیم.

نظرات خود را در مورد استریمر معروف، نینجا با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: