قیمت بازی ها

کارگردان بازی God Of War معتقد است که قیمت بازی ها باید افزایش پیدا کند

توسط بهنام میرزائی در ۱۹ تیر ۱۳۹۹ , ۲۰:۰۳

گویا استودیوهای محدودی قصد دارند قیمت بازی ها در نسل بعد افزایش پیدا کند و کوری بارلوگ کارگردان بازی God of War نیز از این موضوع استقبال کرده است. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، همان‌طور که می‌دانید ۲K Games ابتدای ماه جاری اعلام کرد که نسخه‌های استاندارد نسل بعد بازی NBA 2K21 با افزایش قیمت ۱۰ دلاری همراه خواهد بود. این شرکت از همان ابتدا از قیمت بازی‌ها دفاع کرده و بحث‌هایی نیز در مورد نیاز به تغییر یا عدم تغییر آن مطرح کرده بود. اکنون یکی از کارگردان‌های صنعت بازی برای افزایش قیمت بازی‌ها صحبت‌هایی را مطرح کرده است که البته ممکن است بخشی از آن‌ها منطقی نباشد.

کوری بارلوگ کارگردان سرشناس بازی God of War در توئیتر پاسخی به یک پست داده و گفته است که قیمت ۷۰ دلار برای یک بازی هزینه‌ی زیادی تلقی نمی‌شود. او استدلال خود را به روشنی بیان کرده و گفت که او افزایش جزئی قیمت را به پرداخت‌های درون برنامه‌ای در بازی‌های مدرن ترجیح می‌دهد.

روی کاغذ، آنچه که کوری بارلوگ می‌گوید، منطقی است، اما هیچ نشانه‌ای هم وجود ندارد که این افزایش قیمت به‌صورت بالقوه تاثیری در این رابطه داشته باشد. ۲K Games در مورد نسخه‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس باکس سری اکس بازی NBA 2K21 و مدل‌های پرداخت درون برنامه‌ای مشابهی که می‌توانند با نسخه‌های نسل فعلی داشته باشند، صحبت نکرده است. این سوال به‌طور بالقوه در منطقه آمریکا نیز صادق است. درست است که قیمت بازی‌ها به‌مدت ۱۵ سال در ایالات متحده یکسان باقی مانده است، اما در مناطق دیگر چنین روندی رخ نداده و به‌آرامی طی این سال‌ها افزایش پیدا کرده است.

به‌نظر می‌رسد، فقط ۲K Games بازی‌های نسل بعد خود را با افزایش قیمت عرضه خواهد کرد و هیچ ناشر دیگری قیمت بازی‌های پلی‌استیشن ۵ و Xbox Series X خود را هنوز فاش نکرده است. بنابراین هنوز هم باید منتظر ماند و دید که استاندارد قیمت گذاری این نسل چگونه پیش خواهد رفت. نظرات خود را در مورد قیمت بازی ها در نسل آینده با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: