بازی جدید تک نفره ناتی داگ

ناتی داگ درحال استخدام نیرو برای بازی جدید تک نفره خود برای پلی‌استیشن ۵ است

توسط بهنام میرزائی در ۱۹ تیر ۱۳۹۹ , ۱۷:۲۲

گویا بازی جدید تک نفره ناتی داگ برای پلی استیشن ۵ ساخته خواهد شد و این پروژه هم اکنون در مرحله استخدام نیرو برای شروع توسعه قرار دارد. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، بالاخره بعد از اینکه بازی The Last of Us Part 2 سال‌ها در دست توسعه قرار داشت، اواخر ماه گذشته منتشر شد و حال ناتی داگ، قبل از شروع پروژه جدید خود، قصد دارد استراحتی داشته باشد. بدیهی است که استودیو بعد از گذراندن دوره استراحت خود، روی عنوانی برای پلی‌استیشن ۵ کار خواهد کرد. درحقیقت، به‌نظر می‌رسد که این استودیو مراحل اولیه توسعه آثار خود برای کنسول نسل بعدی را شروع کرده است.

ناتی داگ اخیرا لیست مشاغل جدیدی را منتشر کرده است که گیمز رادار از آن‌ها پرده برداری کرده است و این وب‌سایت پیش بینی می‌کند که استودیو هم اکنون در مراحل اولیه توسعه بازی جدید خودشان برای نسل بعد قرار دارند. تبلیغی که استودیو برای این لیست منتشر کرده است، به موقعیت شغلی برنامه نویسی ابزار برای کار روی بخش تجزیه و تحلیل گرافیکی نسل بعدی این استودیو اشاره دارد.

تبلیغ دیگری برای موقعیت شغلی «طراح مرحله/محیط» نیز منتشر شده است که به‌طور خاص مربوط به یک بازی تک نفره خواهد بود. این موضوع احتمال اینکه این پروژه مربوط به بخش چندنفره بازی The Last of Us باشد را رد می‌کند؛ هر چند شایان ذکر است که ناتی داگ دارای چندین تیم کاری است که به‌طور همزمان روی چندین بازی کار می‌کنند.

در همین حال، موقعیت شغلی «انیماتور گیم‌پلی» نیز صراحتا این نکته را ذکر می‌کند که ناتی داگ نگاه ویژه‌ای برای کار روی پروژه‌های آینده خود دارد. در این آگهی آمده است:

ما به‌دنبال انیماتورهای با استعدادی هستیم که به ما در خلق گیم‌پلی متقاعد کننده برای پروژه(های) آینده‌مان کمک کنند. این افراد می‌توانند به شکل دهی سیستم نبرد تن به تن و فراهم ساختن نمونه اولیه دشمنان متنوع و پشتیبانی از تیم بازیگران بازی کمک کنند.

نیل دراکمن کارگردان خلاق بازی The Last of Us Part 2 و معاون رئیس استودیو ناتی داگ اخیرا اظهار داشته است که بازی بعدی ناتی داگ ممکن است مربوط به IP جدید یا بازی The Last of Us Part 3 باشد. اگرچه او قبلا هم گفته بود که در حال حاضر هیچ ایده‌ای برای ادامه‌ی داستان بازی ندارد.

هر کدام از سناریوها به دلایل مختلف هیجان انگیز خواهد بود. هرکدام از بازیکنانی که پایان بازی The Last of Us Part 2 را تجربه کرده‌اند، می‌توانند در مورد نحوه‌ی ادامه‌ی داستان بازی اظهار نظر داشته باشند. اگر هم بازی جدید این استودیو، مربوط به یک IP جدید باشد، می‌توان ایده‌های هیجان انگیزی در مورد آن مطرح کرد. نظرات خود را در مورد بازی جدید تک نفره ناتی داگ با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: