گیم-پلی-جدید-Assassins-Creed-Valhalla

تماشا کنید: گیم پلی جدید Assassin’s Creed Valhalla ، یکی از باس‌فایت های بازی را نشان می دهد

توسط میلاد یزدی در ۱۸ تیر ۱۳۹۹ , ۲۱:۱۰

با لو رفتن ویدئویی هفت دقیقه‌ای گیم پلی جدید Assassins Creed Valhalla ، مبارزه با یکی از باس‌فایت‌های مهم بازی نمایش داده شده است. با دنیای بازی همراه باشید.

ساعتی پیش، برای بار دوم در این چند روز اخیر، یک گیم‌پلی دیگر از بازی Assassin’s Creed Valhalla به بیرون درز کرد. در این ویدئوی حدوداً هفت دقیقه‌ای، مبارزه‌ی شخصیت اصلی بازی با یکی از باس‌فایت‌ها نشان داده می‌شود. این باس‌فایت، Cordelia یکی از دختران Lerion نام دارد. با اینکه بازی همچنان در دست توسعه است، اما نسبت به گیم‌پلی لو رفته‌ی قبلی، در این ویدئو به نظر می‌رسد روی بازی بهبود‌های بیشتری پیاده‌سازی شده است. شما می‌توانید این ویدئو را در ادامه مشاهده کنید.

هرچند در این ویدئو توانایی‌های کاراکتر چندان نمایش داده نمی‌شود، اما به هر صورت باس‌فایت Cordelia یکی از نبردهای بزرگ و مرموز Assassin’s Creed Valhalla خواهد بود. جدا از آن، این باس‌فایت بخشی از ماموریت «شکست دختران لریون» است. بنابراین پیش‌بینی می‌شود که دست‌کم دو دختر دیگر لریون یعنی Goneril و Regan نیز در بازی به‌عنوان دشمنان اصلی حضور داشته باشند.

بازی Assassin’s Creed Valhalla طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است در اکتبر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس One‌ و رایانه‌های شخصی و پلتفرم گوگل استدیا منتشر شود. از آنجایی که Valhalla یک اثر میان‌نسلی است، بنابراین انتشار آن برای کنسول‌های نسل بعدی نیز در دستور کار کمپانی یوبی‌سافت خواهد بود. یوبی‌سافت قرار است تا در رویداد Ubisoft Forward اطلاعات فراوانی از Assassin’s Creed Valhalla را به هواداران ارائه دهد. به نظر می‌رسد که با این شرایط این آخرین گیم‌پلی لو رفته در روزهای پیش رو نخواهد بود.

به‌تازگی بود که یک ویدئو ۳۰ دقیقه ای از گیم‌پلی بازی توسط لیکر ها افشا شد که گرافیک ضعیف آن، نگرانی‌هایی را میان کاربران به وجود آورده بود. امکان تماشای این ویدئو نیز در دنیای بازی وجود دارد. پیش‌تر نیز اعلام شده بود که نقشه Valhalla کمی بزرگ‌تر از Odyssey خواهد بود.

نظرات خود را در مورد گیم پلی جدید Assassins Creed Valhalla با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: