سخت ‌افزار پلی استیشن 5

بازی‌های عظیم و پر جزئیات بیشترین بهره را از سخت ‌افزار پلی استیشن ۵ و Xbox Series X خواهد برد

توسط محسن شجاعی در ۱۸ تیر ۱۳۹۹ , ۲۱:۰۲

طبق گفته تیم توسعه بازی «dysmantle»، بازی‌هایی که دارای جهانی عظیم و پر جزئیات هستند، بیشترین بهره و استفاده را از سخت ‌افزار پلی استیشن ۵ و Xbox Series X خواهند برد و قدرت واقعی این کنسول‌ها را نمایان خواهند کرد. همراه دنیای بازی باشید.

دو کمپانی سونی و مایکروسافت از زمان انتشار مشخصات کامل سخت‌افزاری کنسول‌های نسل آتی خود، همواره روی کارت‌های SSD مانور ویژه‌ای داشده‌اند و از آن‌ها به عنوان بزرگ‌ترین تحول و پیشرفت PS5 و Xbox Series X در مفایسه با کنسول‌های نسل فعلی یاد کردند. توسعه دهندگان از سراسر دنیا فرصت بررسی و کار با این دو کنسول را پیدا کرده‌اند و تقریبا تمامی آن‌ها از پیشرفتی‌هایی که سخت ‌افزار پلی استیشن ۵ و Xbox Series X می‌توانند در طراحی و توسعه بازی‌ها ایجاد کنند، سخن گفته‌اند.

موسس استودیو «۱۰tons»، سازنده عنوان نقش-آفرینی «Dysmantle» در مصاحبه‌ای با وبسایت GamingBolt از دیدگاه‌ها خود و تیمش پس از بررسی سخت‌افزاری PS5 سخن گفت. زمانی که از وی درباره کاربرد اصلی کارت‌های SSD پرسیده شد، وی پاسخ داد مدت زمان بارگذاری کوتاه‌تر و ایجاد بهبودهای چشمگیر در روند استریم شاید ملموس‌ترین پیشرفت در ابتدا نسل آینده باشد. توسعه دهندگانی که به دنبال خلق جهان‌های عظیم و پر جزئیات هستند، بیشترین استفاده و بهره را از این SSDها خواهند برد. وی همچنین وعده داد ساخته جدید آن‌ها، بازی «dysmantle» نیز خود را وابسته به محدودیت‌های سخت‌افزاری نسل فعلی نمی‌کند.

همه جیز سریع‌تر و در دسترس‌تر خواهد بود که البته این مورد را در رایانه‌های شخصی تجربه کرده‌ایم اما، این امکانات برای اولین بار در کنسول‌های خانگی نیز در دسترس است. تحقیقاتی در مورد حد تحمل بازیکن برای لودینگ‌ها صورت گرفته که پیشتر ما را مجبور می‌کرد از برخی جزئیات برای طولانی نشدن لودینگ چشم‌پوشی کنیم اما، اکنون می‌توانیم بازی خود را وسیع‌تر کنیم.

جدیدترین ساخته ۱۰tons اواخر سال میلادی جاری برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4، نیتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: